FOX VOLCANO Profesjonalne wałki indukcyjne

Wysyłka już od 7,99 zł

448,99 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Fox Professional

0000050941

5904993461211

4

Opis

Description

Najwyższej jakości, w pełni profesjonalne termoloki, które posiadają indukcyjny system nagrzewania wałków od wewnątrz i są gotowe do pracy w zaledwie 5 sekund. W zestawie znajduje się 10 klipsów oraz 10 wałków w 4 rozmiarach, dzięki czemu masz możliwość stworzenia na włosach niesamowitych stylizacji począwszy od zdecydowanych loków, a skończywszy na delikatnych falach. Dodatkowo dla ułatwienia pracy, każdy wałek posiada wskaźnik ciepła, który zawiadamia o osiągnięciu właściwej temperatury. Maksymalna temperatura nagrzanych wałków wynosi 150 stopni C.

  •          Indukcyjny system nagrzewania
  •          Gotowe do pracy w zaledwie 5 sekund
  •          10 klipsów
  •          10 wałków w 4 rozmiarach
  •          Pozwalają na tworzenie naturalnie wyglądających stylizacji
  •          Każdy wałek posiada wskaźnik ciepła
  •          Maksymalna temperatura to 150 stopni C
  •          Łatwe w użytkowaniu

Zestaw zawiera nagrzewnicę, 10 wałków w 4 rozmiarach oraz 10 klipsów. Każdy z wałków posiada wskaźnik ciepła, który świeci się na czerwono w momencie osiągnięcia docelowej temperatury.  

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia należy dwukrotnie nagrzać wszystkie wałki załączone do zestawu. Ze względu na środek konserwujący użyty wewnątrz wałków, podczas nagrzewania może wydobywać się z urządzenia specyficzny zapach nagrzewanych elementów, bądź lekki dym. Jest to normalna reakcja przy pierwszym użyciu fabrycznie nowych wałków.

Rezultat: Pozwalają na szybkie i bezproblemowe wykreowanie niesamowitych, naturalnie wyglądających stylizacji - od zdecydowanych, pełnych sprężystości loków, po delikatne, zwiewnie wyglądające fale.

Polecamy stosować wraz z innymi urządzeniami do stylizacji włosów marki Fox.

Marka Fox to sprawdzone produkty fryzjerskie w atrakcyjnych cenach. W szerokiej ofercie marki Fox znajdują się sprzęty, jak i akcesoria fryzjerskie. Firma od 2001 roku jest sprzymierzeńcem każdego profesjonalnego stylisty.  Najwyższa jakość wykonania, perfekcja oraz dbałość o każdy szczegół to tylko niektóre atuty wszelkich produktów tej marki. 

Dane

Dane

Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Wałki
Pojemność 1 szt.
Rodzaj włosów Każdy rodzaj

Opinie

Napisz opinię

FOX VOLCANO Profesjonalne wałki indukcyjne

FOX VOLCANO Profesjonalne wałki indukcyjne

Produkty powiązane