Ampułki i kuracje do włosów

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 179 przedmiotów

Kuracje do włosów

Kuracje to kosmetyki o mocno skoncentrowanej formule, które skutecznie zwalczają różne problemy skóry głowy i włosów. Potrafią wzmocnić, nawilżyć i zregenerować pasma, a dodatkowo ograniczyć ich wypadanie, czy rozdwajanie się końcówek. Regularne stosowanie kuracji zapewnia spektakularne, długotrwałe efekty.

Specjalna formuła kuracji uzupełnia odpowiednio dostosowaną pielęgnację, dlatego należy dobierać kurację do reszty używanych kosmetyków. Najlepiej zdecydować się na produkty od jednego producenta i z tej samej serii.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów

W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę kuracji dopasowanych do różnorakich potrzeb. Dzięki temu możesz dopasować kosmetyki do rodzaju swoich włosów. W sklepie Trena.pl dostępne są różne formy kuracji do włosów:

  • kremowe, podobne konsystencją do odżywek i masek
  • spraye o lekkich, nieobciążających formułach
  • przeznaczone do skóry głowy

Wśród nich znajdują się kuracje do włosów suchych, wypadających, łamliwych, zniszczonych, nadmiernie puszących się, czy takich, które potrzebują wzmocnienia.

Ampułki do włosów

Ampułki również mają skoncentrowaną formułę i służą do zwalczania konkretnych problemów włosów i skóry głowy. Wyróżnia je wygodne opakowanie, ponieważ zazwyczaj jedna ampułka jest przeznaczona na jedną aplikację. W naszym sklepie dostępne są zarówno zestawy ampułek, jak i pojedyncze produkty, które mogą posłużyć jako testery.

Wiele z nich można łączyć z innymi kosmetykami (np. maskami), aby wzbogacić ich działanie pielęgnacyjne. W naszym sklepie znajdziesz jedne z najpopularniejszych ampułek na rynku fryzjerskim – ampułki Kérastase, które uzupełniają kurację boosterem tej samej marki.

Jak dobrać produkt? - ampułki do włosów przeciw wypadaniu włosów

Ampułki i kuracje powinny być przede wszystkim dostosowane do rodzaju i potrzeb włosów. Do zniszczonych pasm najlepsze będą kuracje regenerujące i odbudowujące, do farbowanych – zapewniające ochronę koloru i wzmocnienie pasm, do wypadających – zagęszczające.

Część produktów, w szczególności kuracji, jest dedykowana wszystkim typom pasm. Takie kosmetyki mają bardziej uniwersalne działanie i często wyróżniają się bogatą kompozycją zapachową.

Jak stosować kuracje i ampułki?

W stosowaniu kosmetyków najważniejsza jest systematyczność. Jeśli borykasz się z przerzedzeniem pasm i zaczniesz stosować ampułki na wypadanie włosów, poprawę gęstości fryzury zauważysz dopiero po kilku tygodniach stosowania. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i doczekać pożądanych rezultatów.

Bardzo istotne jest też odpowiednie dobranie kosmetyku – zarówno do rodzaju włosów i ich potrzeb, jak i do innych używanych produktów. Kuracje najlepiej działają w połączeniu z proponowanymi przez producenta artykułami. Uzupełniając pielęgnację przynoszą znakomite efekty.

Ampułki często są dopasowane do konkretnych kosmetyków, dlatego zawsze należy sprawdzić czy oprócz samej ampułki nie należy jeszcze dokupić innego produktu.

Przy odpowiednim wyborze ampułek i kuracji ich skoncentrowane potrafią dać oczekiwany efekt poprawy kondycji włosów. Pamiętaj jednak, że tylko regularna pielęgnacja daje kosmetykom szansę na odpowiednie działanie.