Peleryny fryzjerskie

Pokazywanie 1 - 20 z 20 przedmiotów

Peleryna fryzjerska w każdym salonie fryzjerskim

W salonie fryzjerskim klient powinien mieć zapewniony najwyższy komfort. Dobre cięcie i miła obsługa to jeszcze nie wszystko – uzupełniają je najlepsze akcesoria i kosmetyki, z których korzysta fryzjer. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom do naszego asortymentu dołączyliśmy peleryny fryzjerskie, czyli niezbędny element wyposażenia zakładu.

Peleryna fryzjerska - produkt jednorazowy lub produkt wielokrotnego użytku

Peleryny skutecznie chronią odzież podczas strzyżenia i koloryzacji, a dodatkowo ograniczają dostanie się obciętych włosów pod ubranie klienta. Dostępne w naszej drogerii peleryny są tworzone z różnych materiałów, są zarówno jedno-, jak i wielorazowe, a każda z nich ułatwia codzienną pracę profesjonalisty. Wypróbuj już dzisiaj!

Rodzaje peleryn fryzjerskich

W sklepie Trena.pl znajdziesz peleryny wykonane z wysokiej jakości włókniny, która nie uczula, nie podrażnia i łatwo utrzymać ją w czystości. Oferujemy też różnorakie peleryny foliowe, w wielu kolorach i rozmiarach. Tego typu akcesoria są jednorazowe i świetnie nadają się do użycia podczas zabiegu koloryzacji włosów.

Peleryny dzielą się także na dziecięce i te zrobione z myślą o dorosłych klientach zakładu fryzjerskiego. Poza oczywistą różnicą w rozmiarze, te produkty odróżnia też materiał – często dziecięce peleryny mają piękne, żywe kolory i nadruki z postaciami z bajek, zwierzętami, itp. Wszystko po to, żeby zachęcić najmłodszych do wizyty u fryzjera, i sprawić, żeby było to jak najmilsze doświadczenie!

Wśród peleryn dla swoich dorosłych klientów znajdziesz akcesoria w różnych kolorach, wzorach i z nadrukami. Dzięki temu możesz dobrać akcesoria zarówno do swoich upodobań estetycznych, jak i wnętrza salonu!

Jak wybrać pelerynę fryzjerską?

Aby peleryny fryzjerskie służyły jak najlepiej, przy ich wyborze zwróć uwagę na następujące właściwości:

  • Materiał – powinien być nieprzemakalny i odporny na działanie preparatów fryzjerskich. Najczęściej używa się do tego poliestru lub innych włókien syntetycznych. Dzięki temu łatwo utrzymać pelerynę w czystości, a obcięte włosy delikatnie się po niej ześlizgują. Dodatkowym plusem będzie antystatyczność materiału, dzięki takiej właściwości włosy nie będą elektryzować się podczas zabiegu.
  • Wielkość okrycia również ma znaczenie – powinno przykrywać całą sylwetkę klienta. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór peleryn fryzjerskich, co pozwala zaopatrzyć się w akcesoria dopasowane do różnych potrzeb.
  • Rodzaj zapięcia należy dobrać do własnych preferencji, mając na uwadze to, żeby peleryna dobrze przylegała przy szyi. Do wyboru są różne sposoby zapięcia: zatrzaski, haftki, rzepy lub wiązanie.

Wszystko, czego potrzebujesz

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko peleryny fryzjerskie, ale też inne akcesoria potrzebne do wyposażenia salonu fryzjerskiego. Dzięki szerokiej ofercie profesjonalnych produktów zapewnisz swoim klientom najwyższą jakość obsługi i zyskasz komfort podczas pracy.

W Trena.pl wiemy, jak ważne są te aspekty, dlatego nieustannie poszerzamy nasz asortyment o kolejne kosmetyki i narzędzia fryzjerskie. Wybierz te, które najbardziej odpowiadają twoim oczekiwaniom, i ciesz się w pełni profesjonalnym wyposażeniem swojego zakładu!