Kategorie

Catalog

Produkty marki Kemon

Pokazywanie 1 - 45 z 76 przedmiotów

Marka Kemon do pielęgnacji włosów i skóry głowy


Kemon to włoski producent profesjonalnych kosmetyków do włosów, który na rynku działa już od ponad 60 lat. Od początku działalności dla firmy szczególnie ważna była idea zrównoważonego rozwoju.


Obecnie Kemon realizuje projekty ekologiczne, ogranicza produkcję odpadów, zużycie wody i energii oraz unika stosowania w procesie produkcji niezrównoważonych składników chemicznych. Przyjazność dla środowiska przekłada się na przyjazność kosmetyków dla skóry.


Ponad 90% produktów w ofercie Kemon bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego. Potwierdzają to liczne certyfikaty, zawsze dobrze oznaczone na opakowaniach. Dodatkowo dzięki zastosowaniu składników roślinnych wiele formuł jest wegańskich.


Kosmetyki do włosów Kemon


Produkty pielęgnacyjne do włosów mają nie tylko naturalne i ekologiczne składy, ale także ekologiczne, biodegradowalne opakowania. Są wśród nich dostępne dwie główne gamy kosmetyków: Liding i Actyva.


Liding to uniwersalne produkty o prostym i skutecznym działaniu, które oferują wiele podlinii dostosowanych do różnych potrzeb włosów. Można je stosować zarówno w salonie fryzjerskim, jak również w codziennej pielęgnacji domowej. Oto linie kosmetyków Liding:  • Color – dedykowana włosom farbowanym i rozjaśnianym

  • Energy – rewitalizująca osłabione pasma, które mają skłonność do wypadania

  • Volume – przeznaczona do cienkich włókien, pozwala nadać im większą objętość

  • Nourish – dedykowana pasmom suchym, szorstkim i łamliwym, które wymagają intensywnego odżywienia

  • Kidding – kosmetyki dla dzieci

  • Bahia – linia regenerująca włosy po ekspozycji słonecznej


Z kolei Actyva to preparaty profesjonalne polecane głównie do użytku w salonach fryzjerskich. Kemon rekomenduje, aby każdą wizytę przeprowadzać w czterech krokach: diagnoza stanu włosów, indywidualna oferta, profesjonalny masaż podczas zabiegu oraz ocena rezultatów wraz z klientem.


Kosmetyki Kemon przeciw wypadaniu włosów


Dzięki temu fryzjer może zaoferować pełny rytuał pielęgnacyjny oparty na kosmetykach Actyva, które łączą odkrycia naukowe z delikatnymi, naturalnymi składnikami.


Dużą popularnością cieszą się także produkty do korekty koloru, a dokładnie odżywki koloryzujące Yo Cond z serii Yo Color System.


Są idealne do odświeżenia odcienia między koloryzacjami i można je stosować w salonie lub samodzielnie w domu.


Odżywki zawierają intensywne pigmenty, które podkreślają kolor i neutralizują niepożądane tony, a także zapewniają włosom odżywienie i połysk. Działają już w 3 minuty, dlatego ich zastosowanie jest szybkie i łatwe.


Modelowanie fryzury - Produkty Kemon


Jeśli chodzi o produkty do modelowania włosów tu również do wyboru są dwie główne gamy produktów: AND i Hair Manya.


Kosmetyki do stylizacji AND to klasyczne pozycje, wśród których znajdziemy preparaty bazowe (przygotowujące pasma do stylizacji), produkty modelujące oraz wykańczające fryzurę.


Każdy z nich jest oznaczony dwiema cyframi – pierwsza oznacza moc utrwalenia, a druga moc nabłyszczenia.


Z kolei Hair Manya jest idealna dla zwolenników szalonych, kreatywnych fryzur. Pozwala tworzyć oryginalne stylizacje podkreślające indywidualny styl. Wyróżnia się kolorowymi opakowaniami kosmetyków.