Pianki do włosów

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 82 przedmiotów

Pianki do włosów

Pianka to jeden z podstawowych kosmetyków do stylizacji. Na tle innych wyróżnia ją wyjątkowo lekka konsystencja, która nie niesie ryzyka obciążania i sklejania fryzury. Dzięki temu może być z powodzeniem stosowana przez każdego. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów w formie musu o różnym przeznaczeniu, m. in. do loków lub do włosów cienkich.

Pianka najlepsza do wstępnego układania włosów

Pianka jest świetnym kosmetykiem bazowym. Kosmetyk ten tworzy na włóknach warstwę ochronną, która nadaje im elastyczność. Dzięki temu zwiększa ich podatność na modelowanie. Dodatkowo zapewnia włóknom ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także przed wysoką temperaturą. Może więc pełnić funkcję kosmetyku termoochronnego.

Główne funkcje pianek

Podstawowym zadaniem pianki jest układanie i modelowanie, ponieważ świetnie przygotowuje do dalszej stylizacji bez względu na to jaką fryzurę będziesz wykonywać. Zapamiętuje nadany kształt i utrzymuje go nawet mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych. Kolejną główną funkcją jest zwiększenie objętości. Fryzura po użyciu musu jest lekka, bujna i puszysta. Do cienkich i wypadających pasm warto wybrać produkt o działaniu pogrubiającym i zagęszczającym. Bardzo popularne są także produkty w musie do włosów kręconych, których celem jest podkreślenie skrętu. Mogą być stosowane zarówno na wilgotne, jak i suche loki, aby odświeżyć fryzurę. W naszej ofercie znajdziesz także kosmetyki unoszące u nasady, które świetnie sprawdzą się stosowane na co dzień lub jako baza do fryzur na specjalne okazje.

Kiedy i jak stosować?

Piankę można stosować codziennie bez obaw o przeciążenie włosów. Kosmetyk możesz nakładać na całą długość pasm, również u nasady jeśli chcesz je unieść. Pianki do włosów kręconych najlepiej wgniatać, natomiast pozostałe produkty nakładać grzebieniem lub palcami od nasady po końce. Przy częstym stosowaniu kosmetyków modelujących pamiętaj, aby raz w tygodniu zastosować szampon oczyszczający, który dokładnie usuwa resztki produktów do stylizacji.