Kategorie

Catalog

Produkty marki Olivia Garden

Pokazywanie 1 - 45 z 117 przedmiotów

Olivia Garden


Olivia Garden to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów akcesoriów do modelowania włosów na rynku fryzjerskim. Szczotki Olivia Garden są znane od lat i niezmiennie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród stylistów fryzur, jak i klientów indywidualnych.


Od początku założeniem marki było to, że fryzjerstwo to nie tylko rzemiosło, lecz także sztuka. Fryzjer wykonując usługę powinien wykazać się nie tylko wiedzą techniczną, ale również pasją i kreatywnością.


Podobnie producent powinien dzielić pasję odbiorców produktów, które tworzy. Dzięki takiemu podejściu Olivia Garden od ponad 50 lat znajduje się w grupie liderów jeśli chodzi o akcesoria fryzjerskie.


Bestsellerowe szczotki Finger Brush


Bestsellerem w ofercie marki jest szczotka do włosów Olivia Garden Finger Brush, która wyróżnia się nietypowym kształtem. Jej kształt przypomina dłoń – jest nieco zaokrąglona, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do głowy zapewniając jej delikatny masaż.


Jej podstawa jest elastyczna i niejednolita, a przerwy w budowie zapewniają bardzo dobrą wentylację. Dzięki temu szczotka Olivia Garden Finger Brush może być pomocna podczas suszenia włosów.


Jej mieszane igiełki – syntetyczne i z włosia dzika – zapewniają bezbolesne rozczesywanie nawet mocno splątanych i niesfornych pasm. Włosie dzika sprawia także, że fryzura jest wspaniale wygładzona i lśniąca.


Szczotki Finger Brush Olivia Garden są dostępne w kilku rozmiarach: małym, średnim i dużym. Oczywiście wybór jest kwestią indywidualnych preferencji, jednak małą szczególnie polecamy do krótkich fryzur.


Średnia będzie odpowiednia do włosów średniej długości, normalnych lub cienkich, natomiast duża do długich fryzur o dość dużej grubości włókien. Dodatkowo Finger Brush miewają limitowane edycje, w których można je kupić w różnych kolorach.


Szczotki Olivia Garden


Mimo że w ofercie marki możemy znaleźć także grzebienie, to szczotki Olivia Garden są najbardziej rozpoznawalnymi produktami. Jeśli chodzi o akcesoria do rozczesywania, warto sięgnąć po przyjazną dla środowiska bambusową linię Healthy Hair.


Bambus jest ekologiczną alternatywą dla drewna. Jego duża zaletą jest to, że jest znacznie lżejszym materiałem. Szczotki z serii Healthy Hair Olivia Garden są więc bardzo lekkie, a dodatkowo mają ergonomiczne kształty i ciekawy design.


Są wyposażone w nylonowe igiełki o właściwościach antystatycznych. Można znaleźć wśród nich akcesoria z mieszanym włosiem – syntetycznym i z włosia dzika.


Bardzo popularne są także okrągłe szczotki do włosów Olivia Garden. Wyróżniają się przede wszystkim właściwościami antystatycznymi, które sprawiają, że fryzura po wystylizowaniu nie elektryzuje się, a także jest gładka i lśniąca. Dostępne są trzy linie akcesoriów:  •          Ceramic+ion Thermal – z ceramicznym korpusem odpornym na wysoką temperaturę do 2300C, mają klasyczny kształt i proste igiełki

  •          Pro Thermal – z aluminiowym korpusem odpornym na wysoką temperaturę do 1800C, są lekkie i mają ergonomiczne kształty

  •          NanoThermic – mają ceramiczną, antybakteryjną powłokę odporną na wysoką temperaturę do 2300C, mają delikatnie karbowane włosie