Kategorie

Catalog

Produkty marki Kérastase

Pokazywanie 1 - 38 z 38 przedmiotów

Kosmetyki do włosów Kérastase


Kerastase to producent profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, który jest częścią koncernu L’Oreal. Formuły preparatów powstają przy współpracy z działem badawczym L’Oreal Advanced Research.


Korzystając z najnowszych odkryć i innowacyjnych rozwiązań dotyczących pielęgnacji włosów i skóry głowy eksperci opracowują wysokiej jakości kosmetyki, które są w stanie trwale poprawić kondycję włosów.


Salony fryzjerskie będące partnerami marki oferują nie tylko standardowe usługi takie jak strzyżenie, stylizacja i koloryzacja, lecz także profesjonalnie diagnozują stan pasm, rozpoznają ich problemy i proponują spersonalizowane rozwiązania pielęgnacyjne.


Luksusowa pielęgnacja włosów


Filozofia Kérastase opiera się na tym, że zabiegi na włosy powinny nie tylko poprawiać ich kondycję, ale przede wszystkim dostarczać klientowi przyjemnych i relaksujących doznań.


Każda wizyta i zabieg powinny więc oferować indywidualne podejście do klienta. Eksperci Kerastase wychodzą z założenia, że nie da się znaleźć uniwersalnych rozwiązań i produktów, które będą odpowiednie do każdego typu włosów.


Rodzaj i zachowanie pasm zależy od szeregu czynników, m. in. ich naturalnej struktury, specyfiki skóry głowy, stanu organizmu, czynników atmosferycznych i innych warunków zewnętrznych.


Biorąc to pod uwagę przed wykonaniem usług fryzjerskich niezbędna jest kompleksowa ocena stanu fryzury oraz dopasowanie stosowanych preparatów do indywidualnych potrzeb klienta.


Jakie produkty Kérastase wybrać na początek?


Kérastase to marka znana z kąpieli do włosów, czyli szamponów o bardzo delikatnych formułach, które łagodnie myją i pielęgnują pasma.


Na początek najlepiej wybrać jedną z kąpieli i dobrać do niej dodatkowy produkt odżywczy, np. odżywkę lub maskę. W naszym sklepie do wyboru jest wiele gam kosmetyków, poniżej najpopularniejsze:  •          Nutritive – jedna z bardzo lubianych przez klientów linii dedykowana włóknom suchym, która zapewnia im intensywne odżywienie

  •          Resistance – linia do włosów osłabionych i zniszczonych, szczególnie w wyniku zabiegów chemicznych

  •          Reflective – kosmetyki dedykowane pasmom po farbowaniu, które wymagają ochrony koloru

  •          Discipline – produkty dyscyplinujące niesforne pasma ze skłonnością do puszenia się i dużą wrażliwością na wilgoć

  •          Specifique – gama przeznaczona do walki z problemami skóry głowy, np. łupieżem, podrażnieniami, świądem, przetłuszczaniem się lub przerzedzaniem fryzury


Najpopularniejsze kosmetyki w ofercie marki


Jednymi z bestsellerów dostępnych w ofercie naszego sklepu są produkty termoochronne Kerastase. Są to nektar termiczny z serii Nutritive i cement termiczny z serii Resistance.


Obydwa kosmetyki mają właściwości termiczne, czyli ich właściwości aktywują się pod wpływem wysokiej temperatury.


Dzięki kremowym konsystencjom łatwo się je rozprowadza i mogą służyć różnym typom włókien. Dodatkowo świetnie wygładzają pasma i zwiększają ich podatność na modelowanie.


Termoochrona jest kluczowa dla kondycji włosów, ponieważ wysoka temperatura może poważnie je osłabić, szczególnie, gdy są suche lub zniszczone.