Pędzle do makijażu

Pokazywanie 1 - 45 of 145 przedmiotów

Najlepsze pędzle do makijażu

Mawia się, że makijaż jest tak dobry jak pędzle, których używasz. Dużo w tym  prawdy – dobrze dobrane, wysokojakościowe akcesoria pomogą szybko i równomiernie zaaplikować kosmetyki i uzyskać rewelacyjny efekt. Użycie właściwych modeli podnosi także umiejętności i może być inspiracją do makijażowych eksperymentów!  W naszym sklepie można znaleźć duże i precyzyjne pędzelki do makijażu wszystkich partii twarzy. Wśród nich, między innymi: do pudru, do różu, rozświetlacza i ceni do powiek.  

Do makijażu oczu i twarzy

Każdy, kto wykonuje nawet delikatny, dzienny makijaż, potrzebuje przynajmniej kilku podstawowych akcesoriów. Wśród nich należy wymienić pędzel do pudru. W naszym sklepie można znaleźć modele z naturalnym i syntetycznym włosiem. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na jego długość i gęstość. Im krótsze i bardziej zbite włosie, tym więcej kosmetyku będzie aplikował. Wśród niezbędnych modeli warto wymienić również: do różu, do bronzera oraz do rozświetlacza.

Nie należy zapominać o pędzlach do oczu. Wśród nich w kosmetyczce nie może zabraknąć tych do cieni: płaskiego do aplikacji i puchatego do blendowania.  

Miłośniczki i miłośnicy sztuki makijażu powinni zwrócić uwagę na serie ilū i Kashōki. Pierwsze to kolekcja wegańskich akcesoriów z białymi trzonkami i wysokojakościowym, syntetycznym włosiem taklon. Seria Kashōki powstała dzięki inspiracji japońskim wzornictwem. Wyróżnia ją prosty design, funkcjonalność i najwyższa jakość. 

Profesjonalne akcesoria do makijażu

Profesjonalni wizażyści muszą być przygotowani na każdą sytuację, aby sprostać potrzebom i wymaganiom swoich klientów. Dotyczy to zarówno szerokiego spektrum kosmetyków, jak i akcesoriów, które powinny znaleźć się w kufrze. Profesjonalne pędzle do makijażu powinny cechować się niezwykłą trwałością. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonano skuwki. Najlepiej sprawdzą się miedź, która jest odporna na odkształcenia i działanie rdzy. Warto zwrócić uwagę na trzonki. Wizażyści chwalą sobie modele z drewnianymi rączkami, które wielokrotnie zostały pokryte warstwą lakieru. Według uznania i osobistych preferencji dobiera się rodzaj włosia. Niektórzy profesjonaliści wolą pracować z naturalnym, inni z syntetycznym. Warto zwrócić uwagę na serię LUSSONI, która powstała aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom.

Szeroki asortyment w sklepie Trena.pl sprawia, że każdy znajdzie akcesoria idealne do swoich potrzeb!