Kategorie

Catalog

Produkty marki Revlon Professional

Pokazywanie 1 - 45 z 117 przedmiotów

Kosmetyki Revlon Professional


Revlon Professional to marka znana na całym świecie. Istnieje już od wielu lat, a jej początki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Pierwszymi produktami marki były lakiery do paznokci, a w kolejnych dekadach jej oferta powiększała się o szminki, tusze do rzęs, cienie do powiek i pudry.


W końcu powstała także marka Revlon Professional, która w ofercie ma profesjonalne produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Podobnie jak w przypadku kosmetyków do makijażu misją firmy jest zachęcanie kobiet do podkreślania swojego piękna i wyrażania własnego stylu poprzez fryzurę.


Z tego względu jest otwarta na trendy, chętnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań i stymuluje fryzjerów na całym świecie do codziennej, kreatywnej pracy.


Pielęgnacja włosów


Wybór kosmetyków do włosów Revlon Professional jest bardzo szeroki. W ofercie marki znajdziemy kilka głównych gam produktów, z których każda dzieli się na linie dedykowane różnym problemom pasm.


Revlon ProYou to kosmetyki w kolorowych opakowaniach, które mają zachęcić zarówno fryzjera, jak i klienta do eksperymentowania z fryzurą. Mają pomóc przekształcić coś zwyczajnego i codziennego w oryginalne i wyróżniające się.


Podstawę stanowią tu farby do włosów ProYou, natomiast kosmetyki do pielęgnacji i modelowania pozwalają dopełnić efekt i zapewnić mu trwałość.


Drugą bogatą gamą produktów jest Revlon Be Fabulous – stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji, która rozpoczyna się w salonie fryzjerskim, a później jest kontynuowana przez klienta w domu.


Bestsellerowe linie Revlon Equave i Uniq One


W grupie bestsellerów wśród produktów Revlon Professional niezmiennie znajduje się linia Equave znana przede wszystkim z lekkich, dwufazowych odżywek do włosów. Wiele osób boryka się z problemem plątania się pasm, szczególnie tuż po ich umyciu.


Odżywki Equave przychodzą z pomocą – są bardzo łatwe i praktyczne w zastosowaniu, a dzięki lekkiej formie sprayu nie obciążają włosów. Nie tylko ułatwiają rozczesywanie, ale także zapewniają intensywnie odżywienie.


W linii Equave znajduje się też micelarny szampon do każdego typu pasm, który świetnie pasuje do każdej odżywki. Drugą bestsellerową serią jest Uniq One – kosmetyki, które oferują wiele korzyści w jednym produkcie.


Tu również najpopularniejsze są kuracje w sprayu przeznaczone do stosowania po myciu, jednak Uniq One to także szampony i maski zapewniające 10 właściwości pielęgnacyjnych w jednym preparacie.


Produkty do stylizacji Revlon


Większość z nas codziennie stosuje kosmetyki do stylizacji. Revlon Professional stworzyło gamę, która jest uniwersalna, praktyczna i kreatywna.


Style Masters to produkty do modelowania włosów odpowiednie do stosowania przez profesjonalnych stylistów fryzur, jak również przez amatorów. Są to kosmetyki, które gwarantują nie tylko utrwalenie, wyrzeźbienie czy nadanie tekstury włosom, ale także jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i blaknięciem koloru.


Dzięki nim można zapewnić sobie profesjonalną stylizację włosów w domu będąc pewnym, że nie zaszkodzą kondycji naszych pasm.