Koloryzacja

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 516 przedmiotów

Koloryzacja włosów w salonie czy w domu?

Koloryzacja włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonie fryzjerskim. Zmiana koloru pozwala na szybką zmianę stylu i dostosowanie fryzury do własnych preferencji, ponieważ naturalny odcień nie zawsze jest naszym wymarzonym. Wiele osób decyduje się także na samodzielne przeprowadzanie zabiegu w domu. W naszym sklepie znajdziesz produkty niezbędne do malowania włosów w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne kosmetyki do farbowania

Profesjonalne kosmetyki do włosów dają większą gwarancję bezpiecznego zabiegu i trwałych efektów. W porównaniu do produktów drogeryjnych, profesjonalne farby są dostępne w większej gamie kolorystycznej oraz często są wzbogacone o wysokiej jakości składniki aktywne, które chronią włókna przed uszkodzeniami.

W naszej ofercie znajdziesz farby trwałe, półtrwałe, tonery i produkty do kilkudniowej zmiany koloru. Do każdego kosmetyku koloryzującego niezbędne jest dokupienie oksydantu. Warto także zabezpieczyć skórę podczas farbowania włosów specjalnym kremem ochronnym, który chroni przed powstawaniem nieestetycznych plam.

Zmiana koloru nie tylko dla kobiet

Zabieg koloryzacji nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet. Na rynku fryzjerskim dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych dla mężczyzn. Bardzo popularne są odsiwiacze, które znajdziesz w ofercie znanych marek, np. Goldwell, Wella SP czy L’Oreal. Odsiwiacze to farby półtrwałe, które zazwyczaj mogą być z powodzeniem stosowane samodzielnie w domu. Świetnie kryją siwiznę i nadają włosom naturalny odcień.

Pielęgnacja podczas zabiegu

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie umożliwiają pielęgnację włosów już podczas farbowania. Specjalne gamy produktów takie jak m. in. Olaplex i Wellaplex chronią naturalną strukturę włókien przed osłabieniem i uszkodzeniem w wyniku działania preparatów chemicznych. Są one polecane do użytku szczególnie podczas rozjaśniania, jednak ze względu na silne działanie są one przeznaczone do stosowania wyłącznie przed profesjonalistów.