Akcesoria do włosów

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 663 przedmiotów

Najlepsze urządzenia i akcesoria do włosów

Stworzenie zarówno eleganckiej fryzury na co dzień, jaki i spektakularnego uczesania na wielkie wyjście jest dużo łatwiejsze gdy ma się pod ręką nie tylko najlepsze kosmetyki, ale przede wszystkim wysokojakościowe akcesoria do włosów. Wśród nich jako najważniejsze można wymienić profesjonalne grzebienie i szczotki do włosów oraz sprzęt fryzjerski - na przykład suszarki. Wszystkie z tych produktów doskonale spiszą się zarówno podczas domowej stylizacji włosów, jak i wielogodzinnej pracy w salonie. Wystarczy znaleźć swój ulubiony model z szerokiego asortymentu sklepu Trena.pl.    

Akcesoria fryzjerskie do stylizacji

Wielogodzinna praca stylistów fryzur powinna być jak najbardziej efektywna. Dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalne przybory fryzjerskie. Sklep internetowy Trena.pl w swoim asortymencie posiada na przykład wsuwki i kokówki pakowane w poręczne pojemniki oraz ergonomiczny, magnetyczny pasek na nadgarstek. Podczas układania fryzur pomocne będą także wypełniacze do koków, klipsy i profesjonalne grzebienie do tapirowania.  Kupując akcesoria fryzjerskie należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich jakość.

Akcesoria do koloryzacji

Wszystko czego potrzeba do udanej koloryzacji w salonie to najlepsze farby do włosów oraz przybory fryzjerskie wysokiej jakości. Wśród nich niezbędne są miseczki do mieszania farby, pędzle oraz specjalistyczne wyciskarki do tubek, które pomogą dokładnie wycisnąć produkt. Wybierając tego typu produkty warto zwracać uwagę nie tylko na jakość, ale także na cenę. Trena.pl troszczy się o zadowolenie Klientów, oferując produkty przyjazne dla portfela.  

Urządzenia fryzjerskie

Wysokiej jakości sprzęt fryzjerski to najlepszy przyjaciel każdego profesjonalisty. Sklep Trena.pl oferuje wszelkiego rodzaju urządzenia. Wśród nich w każdym salonie niezbędne są: suszarki do włosów, prostownice i trymery. Wszystkie te urządzenia spełnią najwyższe oczekiwania fryzjerów, ale sprawdzą się również podczas domowej stylizacji włosów. Z nimi każdy może wyczarować spektakularną fryzurę na wielkie wyjście! 

Najlepsze akcesoria  sprzęt fryzjerski znajdziesz w sklepie Trena.pl!