Usta

Pokazywanie 1 - 45 z 148 przedmiotów

Perfekcyjny makijaż ust

Makijaż ust to szybki i świetny sposób na natychmiastową poprawę wyglądu. Żeby uzyskać najlepszy rezultat, warto zaopatrzyć się w najlepsze kosmetyki. Wśród nich powinny się znaleźć: pomadka, błyszczyk i kojący balsam. W naszym sklepie znajdziesz wszystko co sprawi, że usta zawsze będą wyglądały świetnie. Obojętnie czy mają być wykończeniem dziennego, czy wieczorowego makijażu.

 

Pomadka czy błyszczyk?

To pytanie od lat pozostaje nierozstrzygnięte. Matowe usta mają zapewne tyle samo zwolenników co przeciwników. Tak samo jest z błyszczykami. Dobrze napigmenptwana pomadka równomiernie pokrywa usta już po nałożeniu jednej warstwy. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać pomiędzy matowymi pomadkami w płynie, które mają zastygająca formułę, a kremowymi w sztyfcie. Te pierwsze utrzymują się na ustach bardzo długo i nie straszne im napoje i posiłki. Doskonale nadają się na wielkie wyjścia. Jednak w niektórych wypadkach mogą wysuszać usta. Pomadki w sztyfcie nie utrzymują się aż tak długo, jednak ich konsystencja sprawia, że bez trudu można dokładać kolejne warstwy.

Wierne fanki błyszczyków nie mogą się bez nich obejść na co dzień i podczas wykonywania makijażu wieczorowego. Dzięki nim usta optycznie się powiększają i wyglądają soczyście. Te kosmetyki można stosować samodzielnie lub jako „toper” na pomadkę. W obu wersjach wygląda świetnie!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment pomadek i błyszczyków w najmodniejszych kolorach!

 

Najlepsza przyjaciółka konturówka

Kiedyś nadużywana, dziś nieco zapomniana - konturówka może stać się najlepszą przyjaciółką w walce o pełne, wyglądające na większe usta. Można jej użyć do optycznej korekcji naturalnego kształtu warg i narysować kontur idealnych ust, który wypełnia się pomadką. Jeśli zrobimy to umiejętnie i bez przesady – efekt będzie spektakularny. Wystarczy wybrać pomadkę i konturówkę w podobnych odcieniach. Ten trik można stosować nie tylko do makijażu wieczorowego, ale także na co dzień, używając kosmetyków w modnym kolorze nude.