Produkty do paznokci

Pokazywanie 1 - 45 z 146 przedmiotów

Wszystko dla pięknych paznokci

Podczas codziennej pielęgnacji ciała warto odrobinę uwagi poświęcić dłoniom i paznokciom uważanym za wizytówkę nie tylko kobiet, ale także i mężczyzn. W naszym sklepie można znaleźć wszystkie kosmetyki do pielęgnacji i zdobienia paznokci zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie.

 

Pielęgnacja paznokci

Wysokiej jakości oliwki do skórek i paznokci, odżywki oraz kremy do rąk to produkty, które mogą mieć pozytywny wpływ na stan paznokci i skóry rąk. Należy je systematycznie stosować, aby utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia i nienaganny wygląd skóry. Wymienione produkty nie wymagają specjalnej techniki nakładania, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie pracę w domowym zaciszu.

 

Zdobienie paznokci

Aplikacja cyrkonii i kryształków do paznokci wymaga odpowiednich umiejętności i precyzji wykonania. Dla osób bardziej zaawansowanych w technice zdobienia ciekawym rozwiązaniem może być manicure ozdobiony efektem szkła lub tasiemkami. Dla tych, którzy cenią sobie proste, a zarazem efektowne rozwiązania rekomendujemy efekt holo dający wygląd opalizującej tafli na paznokciach. Niebanalny wygląd uzyskamy również aplikując lakier hybrydowy z efektem kociego oka. Pamiętajmy jednak, że chcąc uzyskać odpowiedni efekt na powierzchni lakieru, niezbędny będzie długopis magnetyczny wyciągający mieniące się drobinki z hybrydy. 

 

Wszystko do manicure

Dłonie są wizytówką każdej kobiety i zadbanego mężczyzny. Łatwy dostęp do szerokiego asortymentu kosmetyków do paznokci ułatwi pracę i pozwoli stworzyć pożądany wygląd rąk. Odpowiednio dobrane pilniki pomogą nadać prawidłowy kształt, zaś z pomocą polerki wyrównamy nierówności na powierzchni paznokcia. Lepszą przyczepność lakieru, zarówno tego zwykłego jak i hybrydowego, uzyskamy dzięki odtłuszczeniu powierzchni płytki paznokcia. Pomoże nam w tym profesjonalny odtłuszczacz lub zmywacz do paznokci. Kolejnym krokiem jest aplikacja odżywki do paznokci bądź bazy pod hybrydę, lakieru hybrydowego z wybranym kolorem i topu nawierzchniowego. Hybrydę utwardzamy w lampie LED. Jako wykończenie manicure można zastosować oliwkę do skórek i krem do rąk.  

Wszystko co niezbędne do manicure znajdziesz w naszym sklepie!