Obcinacze, nożyczki, radełka

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 20 z 20 przedmiotów

Obcinacze, nożyczki, radełka

Ładne i zadbane dłonie oraz paznokcie są naszą wizytówką. Dłońmi wykonujemy codziennie bardzo wiele czynności: witamy się nimi, układamy produkty, gestykulujemy czy wskazujemy na coś palcem. Przez to nasze dłonie wystawiane są ciągle na ocenę innych. Świadczą one bowiem o nas samych, pokazują m.in. ile czasu poświęcamy sobie, jakie mamy poczucie estetyki oraz czy jesteśmy osobami zadbanymi. Co zrobić, aby mieć piękne dłonie, które będziemy w każdych okolicznościach prezentowali z dumą? Oprócz zachowania odpowiedniej higieny i poziomu nawilżenia skóry, postawmy także na profesjonalne produkty do dbania o dłonie i paznokcie. Doskonale sprawdzą się tutaj: radełka, obcinacze do paznokci i skórek, a także profesjonalne nożyczki do paznokci.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne przyrządy do dbania o dłonie, w tym: obcinacze do paznokci i skórek, radełka oraz profesjonalne nożyczki do paznokci? Gwarantują one bowiem wysoką jakość, doskonałe cięcie oraz możliwość zachowania odpowiedniego poziomu higieny.

Profesjonalne nożyczki do obcinania paznokci

Nikt nie lubi krzywych, nieestetycznych lub zadartych paznokci. Jednym z podstawowych przyrządów umożliwiających dbanie o paznokcie są nożyczki do paznokci. Na stronie Trena.pl dostępne są doskonałe nożyczki do paznokci marki Elixir, które posiadają bardzo wiele zalet, a ich użytkowanie jest łatwe, proste i przyjemne. Profesjonalne nożyczki do obcinania paznokci są bardzo lekkie i bardzo ostre, dzięki czemu umożliwiają niezwykle precyzyjne i łatwe cięcie. Są także dobrze wyprofilowane i ponadto łatwo się nimi operuje. Inną ich zaletą jest to, że doskonale trzyma się je w palcach.

Jak obcinać paznokcie profesjonalnymi nożyczkami do paznokci?

Obcinając paznokcie profesjonalnymi nożyczkami do paznokci na początku zdecyduj, jaką długość paznokci chcesz uzyskać. Zwróć przy tym szczególną uwagę na to, żeby nie przycinać paznokci zbyt krótko. Zbyt krótkie obcięcie paznokci może prowadzić bowiem do podrażnień lub skaleczeń. Ponadto jeśli zostawimy odrobinę dłuższy paznokieć podczas obcinania, to można go wówczas wyrównać specjalnym pilnikiem do paznokci.

Nożyczki do paznokci - ważny jest materiał

Dzięki wykonaniu nożyczek do paznokci ze stali nierdzewnej dbanie o ich higienę jest niezwykle proste - można je zarówno myć, jak i dezynfekować.

Profesjonalne nożyczki do paznokci gwarantują zawsze precyzyjne oraz estetyczne przycięcie. Piękne paznokcie tworzą podstawę zadbanych dłoni.

Atrakcyjna cena nożyczek do paznokci

Nożyczki do obcinania paznokci gwarantują precyzyjne przycięcie paznokci i bardzo łatwą, przez co krótką pracę. Ponadto ich zakup nie jest dużym obciążeniem dla portfela. Na stronie Trena.pl oferujemy nożyczki do paznokci w bardzo atrakcyjnych cenach, które oscylują w granicach ok. 15 do 20 zł.

Obcinacz do paznokci zamiast profesjonalnych nożyczek do paznokci

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami używania nożyczek do paznokci, to możemy sięgnąć po obcinacz do paznokci. Taki produkt wykonuje precyzyjne cięcie, jest tez dobrze wyprofilowany. Niewątpliwą zaletą obcinacza do paznokci jest to, że jest lekki, łatwo się nim operuje i dobrze trzyma się go w palcach. Warto przy tym postawić na produkt wysokiej jakości, bo tylko taki gwarantuje uzyskanie pożądanego efektu idealnego kształtu paznokcia. Ponadto wysokiej jakości obcinacz do paznokci podczas cięcia nie niszczy, ani nie podrażnia płytki paznokcia.

W sklepie Trena.pl możemy wybierać między obcinaczami w kolorach srebrnym lub czarnym.

Radełko do skórek pomoże je odsunąć

Bardzo ważnym akcesorium umożliwiającym doskonałe dbanie o paznokcie jest radełko, które umożliwia dokładne, a także precyzyjne odsunięcie skórek. Odsuwanie skórek radełkiem jest etapem pielęgnacji dłoni i paznokci wykonywam najczęściej w salonach kosmetycznych. Z powodzeniem możemy go jednak wykonywać także w domowym zaciszu.

Radełko nazywane inaczej szpatułką do odsuwania skórek w łatwy sposób pomaga oczyścić płytkę paznokcia, a także odsunąć pojawiające się na niej skórki. Radełko jest przy tym bardzo delikatne i precyzyjne. Praca z nim jest łatwa i lekka. Radełko wykonane jest ze stal nierdzewnej i ma bardzo ergonomiczny kształt. Kupując swoje radełko warto zwrócić uwagę na to, jak jest zakończone i wybrać egzemplarz z końcówką, która będzie najbardziej odpowiadała naszym potrzebom.

O skórki zadbaj obcinaczem do skórek

Piękne, idealnie przycięte skórki są podstawą wykonania manicure oraz estetycznego wyglądu dłoni. Idealne przycięcie skórek umożliwią nam obcinacze do skórek dostępne w naszym sklepie na Trena.pl. Warto wybrać produkt wysokiej jakości ze stali nierdzewnej, który umożliwi utrzymanie wysokiego poziomu higieny, łatwe czyszczenie oraz dezynfekcję.

Obcinacze do skórek dostępne na Trena.pl mają bardzo wiele zalet, które pozytywnie wpływają na ich użytkowanie. Podstawową zaletą tego produktu jest to, że wykonują precyzyjne cięcie, a do tego są bardzo dobrze wyprofilowane. Niezwykle łatwo się nimi operuje i doskonale trzyma się je w palcach. Są przy tym lekkie i dokładne. Umiejętne korzystanie z obcinaczy do skórek umożliwia usuwanie wszystkich skórek bez kaleczenia dłoni.