Szczotki do modelowania

Pokazywanie 1 - 45 z 153 przedmiotów

Szczotki do modelowania dla każdego

Odkryj szeroką gamę akcesoriów do stylizacji dopasowanych do wszystkich rodzajów i długości włosów. Każda kolekcja jest inna, by sprostać indywidualnym potrzebom najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele, które zaspokoją wymagania profesjonalistów oraz tych, którym szczotka służy do układania włosów w domowym zaciszu.

Szczotka do modelowania jest niezastąpiona do uzyskania gładkich włosów odbitych u nasady. Jak wybrać właściwy model? Podpowiadamy!   

Rodzaje szczotek do modelowania

  • Okrągła - pomaga nie tylko odbić włosy od nasady, ale również wyprostować je lub podkręcić. Najpopularniejsze modele mają wentylowane korpusy pokryte ceramiczną powłoką. Dzięki temu suszenie włosów jest szybkie i efektywne, a włosy są chronione przed przegrzaniem.  
  • Dwustronna - do stylizacji najlepiej spisuje się podczas suszenia i modelowania krótkich włosów. Wentylowany korpus przyspiesza układanie włosów i sprawia, że efekt jest trwały.
  • Do tapirowania ma za zadanie znacznie zwiększyć objętość fryzury nie uszkadzając włosów. Warto wybierać modele z naturalnym włosiem dzika, które dodatkowo wygładza pasma.

Jak wybrać?

Kupując akcesorium do modelowania warto zwrócić uwagę na jego rozmiar i właściwości. Jeśli chodzi o średnicę – należy dostosować ją do długości i gęstości swoich włosów. Zasada jest taka, że im dłuższe włosy tym większa powinna być szczotka. Na przykład: gruba (o średnicy 80 – 65 mm) najlepiej sprawdzi się do stylizacji bardzo długich włosów, natomiast wąska (o średnicy 18 mm) szybko i efektownie wymodeluje krótkie fryzury lub grzywkę.

Inne parametry, na które warto zwrócić uwagę to: ceramiczna powłoka, właściwości antystatyczne oraz właściwości jonizacyjne - chroniące przed puszeniem. Również: ergonomiczne rączki i niewielka waga, które sprawiają, że stylizacjia włosów staje się czystą przyjemnością.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi serie: LUSSONI Care&Style, LUSSONI Hot Volume i LUSSONI Hourglass to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów. Każdy detal, jak kształt i materiał, z którego wykonane są rączka, korpus oraz włosie są perfekcyjnie przemyślane i dopasowane do wymagań fryzjerów. Szczotki do modelowania włosów Kashōki Timeless Beauty  charakteryzuje wyjątkowy design i ponadczasowa kolorystyka, które tworzą niezwykłą kompozycję. Z kolorowymi, ceramicznymi akcesoriami do modelowania włosów ilū zmienisz codzienną stylizację włosów w prawdziwą przyjemność.