Produkty marki Goldwell

Pokazywanie 1 - 45 z 203 przedmiotów

Goldwell


Goldwell to niemiecka marka założona w latach 40. ubiegłego wieku. Pierwszym preparatem w ofercie marki był płyn do trwałej ondulacji działający na zimno. Jej celem od początku było tworzenie zaawansowanych technologicznie produktów fryzjerskich i tak też jest do dziś. Kosmetyki Goldwell są dedykowane do użytku głównie przez profesjonalistów – fryzjerów i stylistów fryzur na całym świecie, aczkolwiek wiele z nich może być stosowanych także w domowej pielęgnacji.


Obecnie oferta marki obejmuje tysiące produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Niektóre z nich, np. lakier do włosów Spruhgold czy farby Topchic, są dostępne na rynku już od 50 lat, co idealnie dowodzi ich skuteczności i ponadczasowości.


Pielęgnacja włosów


Kosmetyki Goldwell powstają przy współpracy z grupą ekspertów – najwyższej klasy fryzjerów, którzy poza wiedzą techniczną wnoszą do procesu opracowywania produktów swoją pasję i kreatywność. Najpopularniejszą pielęgnacyjną gamą do włosów Goldwell jest Dualsenses. Znajduje w niej kilkanaście linii odpowiadających na różne potrzeby pasm. Oto najchętniej wybierane linie Dualsenses:  •          Color – zapewnia ochronę koloru włosów normalnych i cienkich

  •          Color Extra Rich – zapewnia ochronę koloru pasm grubych i opornych

  •          Rich Repair – odbudowuje suche i zniszczone pasma, przywraca im zdrowy wygląd

  •          Blondes&Highlights – pomaga pielęgnować włosy blond i z pasemkami, neutralizuje niepożądane, żółte tony

  •          Just Smooth – idealna do ujarzmienia niesfornych, trudnych do zdyscyplinowania pasm, doskonale wygładza i zapewnia kontrolę nad puszeniem

  •          Ultra Volume – wzmacnia cienkie i osłabione włókna oraz zwiększa ich objętość


Kosmetyki do stylizacji Goldwell


Produkty do stylizacji Goldwell również są dostępne w wielu wariantach i spełniają różne potrzeby stylizacyjne. Warto skorzystać z szerokiej oferty StyleSign, która zawiera pięć grup kosmetyków. Jeśli dążysz do nadania fryzurze objętości sięgnij po StyleSign Ultra Volume. Ta linia pozwala utrwalić fryzurę, ale pozostawia ją elastyczną. Do wygładzenia i wyprostowania włosów najlepsze będą kosmetyki Just Smooth, które pozostawią je miękkie i błyszczące. Produkty Curls&Waves pozwolą podkreślić skręt loków i fal, Creative Texture tworzą na włosach idealną teksturę, a lakiery Perfect Hold utrwalą każdą fryzurę.


Koloryzacja i przekształcenia struktury włosów


Jeśli chodzi o kosmetyki do trwałej koloryzacji Goldwell oferuje farby do włosów z bardzo bogatą paletą kolorystyczną – m. in. Colorance i wspomniany na początku Topchic. W naszym sklepie w sprzedaży dostępne są małe pojemności oksydantów, które świetnie sprawdzą się do jednorazowego użytku w domu. Dla mężczyzn polecamy odsiwiacze z linii Men Re-Shade, które zapewniają szybki powrót do naturalnego koloru. W grupie produktów rozjaśniających bestsellerem jest bezpyłowy rozjaśniacz Oxycur.


Goldwell to także szeroka oferta produktów zmieniających strukturę włosów – najpopularniejsze są preparaty do trwałej ondulacji Topform i Vitensity, które zapewniają im trwały i równomierny skręt.