Akcesoria i urządzenia

Aby pielęgnacja włosów była skuteczna, warto stosować nie tylko najwyższej jakości farby do włosów oraz kosmetyki do stylizacji. Równie przydatne będą akcesoria fryzjerskie, takie jak: profesjonalne suszarki do włosów, grzebienie i szczotki fryzjerskie, trymery, nożyczki fryzjerskie oraz akcesoria do farbowania. Stosując je możesz być pewna, że ...

Aby pielęgnacja włosów była skuteczna, warto stosować nie tylko najwyższej jakości farby do włosów oraz kosmetyki do stylizacji. Równie przydatne będą akcesoria fryzjerskie, takie jak: profesjonalne suszarki do włosów, grzebienie i szczotki fryzjerskie, trymery, nożyczki fryzjerskie oraz akcesoria do farbowania. Stosując je możesz być pewna, że samodzielnie wykonana koloryzacja czy zabieg pielęgnacyjny będą tak samo skuteczne, jak w profesjonalnym salonie.

Podczas koloryzacji w domowych warunkach pamiętaj nie tylko o tym, aby używać profesjonalnej farby do włosów oraz preparatów odbudowujących. Stosuj wysokiej jakości akcesoria fryzjerskie – suszarki do włosów, grzebienie i szczotki do włosów. W sklepie Trena.pl znajdziesz też inne produkty, takie jak ozdoby do włosów, np. spinki, gumki i szczotki Tangle Teezer.

Więcej
Pokazywanie 1 - 45 of 760 przedmiotów