Twarz

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 658 przedmiotów

Kosmetyki do makijażu twarzy

Piękny makijaż zaczyna się od nieskazitelnej cery. To dzięki niej kosmetyki kolorowe, czyli cienie i pomadki mają szansę świetnie wyglądać. Zacznij od przygotowania skóry aplikując bazę, potem podkład, korektor i puder utrwalający. Dla lepszego efektu użyj także bronzera, różu i rozświetlacza.

Wszystkie wymienione kosmetyki znajdziesz w naszym sklepie i to w konkurencyjnych cenach!

Podkład i korektor

Dobrze dobrany podkład ujednolica koloryt skóry, wygładza i zakrywa lekkie przebarwienia oraz niedoskonałości - jednocześnie nie obciążając jej. W zależności od typu cery i potrzeb można wybierać spośród wielu konsystencji i stopni krycia. Zadbaliśmy, aby w naszym sklepie każdy mógł znaleźć dokładnie takie kosmetyki do makijażu twarzy, jakich potrzebuje.

Podkład, jeśli nie ma ciężkiej formuły, samodzielnie nie jest w stanie całkowicie przykryć niedoskonałości. W tym celu należy zastosować korektor. Tego kosmetyku używa się także do rozświetlania strefy pod oczami i ukrywania cieni. 

Puder prasowany czy sypki

Podkład i korektor, dla zachowania perfekcyjnego wyglądu, należy utrwalić pudrem. Tu także oferujemy szeroki wybór. Od pudrów prasowanych po sypkie – doskonałe do bakingu. Dodatkowego krycia doda puder z pigmentem w odcieniu skóry. Jeśli ma pełnić jedynie funkcję utrwalacza, można zdecydować się na transparentny kosmetyk. Osoby, które mają delikatną skórę, ze skłonnością do przesuszania, z pewnością zadowoli puder mineralny dostępny w naszej ofercie.

Konturowanie - czyli kosmetyki kolorowe 

Wisienką na torcie w makijażu twarzy jest konturowanie. Dzięki niemu można optycznie wyszczuplić buzię, uwydatnić kości policzkowe lub ukryć inne mankamenty. Wystarczy w strategicznych miejscach umiejętnie zaaplikować bronzer o dwa tony ciemniejszy od odcienia skóry. Obszary, które mają zostać uwydatnione pokrywa się rozświetlaczem. Na koniec na policzki dodaje się nieco różu, który nadaje cerze zdrowy wygląd i sprawia, że makijaż twarzy jest kompletny. Wszystkie wymienione tu kosmetyki można kupić zarówno pojedynczo, jak i w specjalnie skomponowanych paletach do konturowania. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień!