Kategorie

Catalog

Produkty marki Bielenda Professional

Pokazywanie 1 - 45 z 152 przedmiotów

Bielenda Professional


Bielenda Professional to polski producent profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry. Marka powstała w 1990 roku. Od początku jej założeniem była produkcja preparatów opartych na najnowszej wiedzy dermatologicznej i kosmetologicznej. Każda formuła jest poddawana szeregowi badań i testów laboratoryjnych, które zapewniają jej najwyższą jakość. Na przestrzeni lat firma była laureatem wielu nagród branżowych, m. in. za innowacyjność i skuteczność działania oferowanych produktów.


Uniwersalne kosmetyki naturalne


Kosmetyki Bielenda Professional bazują na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego. Od początku istnienia marka opatentowała wiele kompleksów aktywnych, które można znaleźć tylko w ich produktach. Ich głównym odbiorcą są gabinety i szkoły kosmetyczne, salony SPA, ośrodki odnowy biologicznej – wszystkie miejsca, gdzie eksperci wykonują profesjonalne i kompleksowe zabiegi poprawiające kondycję twarzy i ciała. Każda gama produktów ma jednak pozycje, które z powodzeniem można stosować w domowej pielęgnacji – samodzielnie lub w celu przedłużenia efektów zabiegów. Dla przykładu preparaty kwasowe do stosowania w domu zawierają mniejsze stężenia kwasów, dlatego można ich bezpiecznie używać na co dzień.


Profesjonalna pielęgnacja twarzy


Nasz sklep oferuje bardzo szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy marki Bielenda. Szczególnie warte uwagi są kremy do twarzy dostępne często w dużych, 100-mililitrowych pojemnościach, które ze względu na wysoką wydajność wystarczają na długi czas. Bielenda Professional jest znana także z bestsellerowych masek do twarzy, w szczególności masek algowych, o wszechstronnych właściwościach pielęgnacyjnych. W połączeniu z wybranym peelingiem i serum do twarzy pozwalają przeprowadzić w domu profesjonalny zabieg na twarz, który dzięki silnej koncentracji składników aktywnych zapewni długotrwałą poprawę jej kondycji. Wybór kosmetyków jest tak duży, że z łatwością można skomponować zestaw do codziennej pielęgnacji niezależnie od wieku oraz rodzaju cery. Ogromnym atutem jest również to, że większość kosmetyków jest odpowiednia dla cery wrażliwej, a ryzyko wystąpienia podrażnień jest minimalne.


Kosmetyki do ciała


Poza produktami do pielęgnacji twarzy, w ofercie naszego sklepu znajdują się kosmetyki Bielenda Professional dedykowane skórze ciała, dłoni i stóp. Najlepszym zabiegiem na skórę ciała, jaki można regularnie wykonywać w domowym zaciszu jest jej złuszczanie i odżywianie. Peeling do ciała stanowi podstawę pielęgnacji, ponieważ usuwa zalegający, martwy naskórek z powierzchni zapewniając jej wygładzenie. Dodatkowo świetnie przygotowuje do dalszego etapu pielęgnacji – ułatwia wchłanianie składników aktywnych z balsamów w głąb skóry. Peeling rekomenduje się wykonywać raz w tygodniu, natomiast balsam do ciała najlepiej stosować codziennie lub nawet dwa razy dziennie. Zalecenia te dotyczą również dłoni i stóp, które systematycznie pielęgnowane zachowają zdrowy wygląd oraz będą bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jest to szczególnie ważne latem i zimą, gdy skóra jest narażona na niskie lub wysokie temperatury.