Oczy

Wybierz podkategorie

Catalog

Pokazywanie 1 - 45 z 519 przedmiotów

Perfekcyjny makijaż oczu

Piękny, kolorowy i dopracowany makijaż oczu jest zwieńczeniem każdej doskonałej stylizacji. Jednak, w delikatniejszej wersji, warto go wykonywać także na co dzień żeby dodać spojrzeniu wyrazistości i ukryć ewentualne mankamenty w budowie oka. W tym celu należy zaopatrzyć się w wysokojakościowe, niezawodne kosmetyki do oczu. W naszej ofercie znajdziesz bazy pod cienie, cienie do powiek, tusze do rzęs oraz kredki i eyelinery najlepszych światowych marek! Dzięki nim codzienne wykonywanie makijażu stanie się prawdziwą przyjemnością. 

Powieki

Makijaż oczu nieodłącznie kojarzy się z aplikacją cieni do powiek. Wśród nich można wybierać pomiędzy najpopularniejszymi – prasowanymi, a zyskującymi coraz większą popularność kremowymi cieniami. Prasowane kosmetyki można kupić zarówno pojedynczo jak i w paletach. To drugie rozwiązanie jest ekonomiczniejsze oraz wygodniejsze w podróży.

Matowe cienie tworzą bazę makijażu oka, ale mogą także być stosowane samodzielnie. Wiele osób jednak decyduje się na błyszczące elementy w kąciku oka lub na części ruchomej powieki. Wówczas z pomocą przychodzą cienie perłowe, metaliczne lub brokatowe. Dzięki nim makijaż nabiera jeszcze lepszego wyglądu.   

Zwieńczeniem makijażu oka jest perfekcyjna kreska. Można ją wykonać używając eyelinera w pisaku lub z pędzelkiem, kredki lub ciemnego cienia.

Rzęsy

Wytuszowanie rzęs może być pierwszym i ostatnim krokiem w makijażu oka. Oznacza to, że rzęsy pokryte maskarą wyglądają na tyle efektownie, że można na nich zakończyć makijaż. Zwłaszcza jeśli mówimy o wersji na co dzień. Do mocniejszych, kolorowych makijaży warto mocno wytuszować rzęsy kilkoma warstwami lub przykleić sztuczne. Jeśli zależy nam na trwałości, warto zaopatrzyć się w wodoodporny kosmetyk.

 Brwi

Perfekcyjne, podkreślone brwi to niezbędny element każdego makijażu oka. To one sprawiają, że twarz wygląda proporcjonalnie, a cały look jest spójny i kompletny. Do uzupełnienia miejsc, gdzie brakuje włosków użyj pomady lub kredki, a całość utrwal specjalnym żelem. Dzięki temu doskonały kształt utrzyma się tak długo, jak potrzeba.

Wszystkie niezbędne kosmetyki znajdziesz w naszym sklepie!