Opis

Description

O pięknych włosach świadczy nie tylko ich piękny kolor, ale także kondycja i zdrowy wygląd. Nowe produkty do pielęgnacji włosów Joanna Professional pozwolą dobrać odpowiedni produkt w zależności od rodzaju włosów Klientki i zapewnić im doskonałą pielęgnację na miarę potrzeb.

Szampon od Joanna Professional przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Szampon znakomicie przygotowuje włosy do zabiegów fryzjerskich, pozostawiając je świeże i nieobciążone.

  • Dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy
  • Usuwa pozostałości kosmetyków, sebum oraz zanieczyszczenia środowiskowe
  • Pozostawia włosy lekkie i odświeżone
  • Przygotowuje włosy do dalszych zabiegów fryzjerskich

Zawiera kompleks czyszczący - wyjątkowo skuteczny zestaw składników powierzchniowo czynnych o intensywnych właściwościach myjących.

Sposób użycia: Delikatnie nanieść na mokre włosy oraz skórę głowy, masować do uzyskania piany, a następnie spłukać obficie wodą. Jeżeli wystąpi taka konieczność czynność powtórzyć. W razie kontaktu z oczami przemyć je natychmiast czystą bieżącą wodą.

Rezultat: Dokładnie oczyszczone, odświeżone, lekkie włosy.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to polska firma powstała prawie 35 lat temu. Od początku znana była z produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, obecnie poszerza ofertę o kosmetyki do ciała. Misją firmy jest łączenie wysokiej jakości produktów popartych najnowszymi badaniami i odkryciami z potrzebami klientów oraz przyjaznymi klientom cenami.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuSzampony
Pojemność1000ml
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówKażdy rodzaj, Przetłuszczające się
DziałanieOczyszczające
SeriaLinia do pielęgnacji

JOANNA PROFESSIONAL CLEANPRO COMPLEX Szampon oczyszczający 1000ml

Wysyłka od 10,50 zł

12,95 zł

1,30 zł za 100 ml

Joanna Professional

0000010424

5901018008093

65

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: