Opis

Description

Rozjaśniacz Effasor jest profesjonalnym produktem od L'Oreal Professionnel do usuwania sztucznych pigmentów ze struktury włosa. Doskonale usuwa niepożądane refleksy, idealny do przygotowania włosów (demakijażu) przed modyfikacją koloru.

  • Rozjaśnia kolor o 2 tony
  • Neutralizuje niepożądane odcienie
  • Znajduje się w wygodnych saszetkach
  • Usuwa z włosów sztuczne pigmenty
  • Usuwa osady i resztki kosmetyków

Produkt można stosować na dwa sposoby (mieszając z wodą lub oksydantem loreal) w zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia.

Sposób użycia: Efassor należy wymieszać dokładnie z wodą lub oksydantem 6% lub 9% zachowując proporcje wskazane na opakowaniu. Następnie pędzelkiem rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić od 5 do 50 min. Dokładnie spłukać. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta i zapoznać się z instrukcją znajdującą się w opakowaniu.

Rezultat: Delikatnie rozjaśnione włosy gotowe do koloryzacji.

L’Oreal Professionnel to znana na całym świecie marka profesjonalnych produktów fryzjerskich oferująca kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, jak również akcesoria stylizacyjne. Marka ma ponad stuletnią historię – jej początki sięgają 1909 roku, kiedy Eugene Schueller stworzył pierwszą bezpieczną farbę do włosów. Obecnie L’Oreal ściśle współpracuje ze światem mody i najbardziej znanymi stylistami fryzur – firma wspiera około 800 cyklicznych wydarzeń modowych na całym świecie.

Dane

Dane

Dla kogo Dla niej
Rodzaj produktu Rozjaśniacze
Pojemność 28g
Rodzaj włosów Każdy rodzaj
Działanie Rozjaśniające, Dekoloryzujące
Seria Efassor

L'OREAL PROFESSIONNEL Efassor Rozjaśniacz w saszetce 28g

Wysyłka od 10,50 zł

9,29 zł

33,18 zł za 100 g

L’Oreal Professionnel

0000014733

3474630011595

496

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: