Produkt jest niedostępny
expand_less expand_more

OLAPLEX Bond Perfector No.2 Utrwalacz wiązań siarczkowych 2000ml

896364002381
0000048318
Producent: Olaplex
truck svg Wysyłka od: 14,99 zł
Opis

Olaplex Bond Perfector no 2 nie jest odżywką, aktywatorem czy neutralizatorem. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny co w Bond Multiplier no 1 i jest on stosowany do połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Bond Perfector no 2 to utrwalacz wiązań siarczkowych, który wzmacnia działanie Multipliera oraz przywraca włosom siłę i zdrowy wygląd. Po wykonaniu zabiegu zawsze należy umyć włosy szamponem, ponieważ Bond Perfector no 2 działa na wewnętrzną strukturę włosa. O tę zewnętrzną należy zadbać przy pomocy szamponu i odżywki.

  • Przedłuża i wzmacnia działanie Bond Multiplier No.1
  • Do stosowania przed i po zabiegach chemicznych
  • Przeznaczony do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich
  • Umożliwia radykalną zmianę koloru
  • Rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów
  • Stanowi świetny balsam ułatwiający strzyżenie
  • Chroni włosy przed uszkodzeniem
  • Przywraca włosom siłę, strukturę i integralność
  • Opakowane wystarcza na około 104 obfite zastosowania
  • Włosy stają się gładkie i miękkie

Olaplex zawiera opatentowany składnik Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, który na rynku fryzjerskim nie ma żadnego odpowiednika. Składnik ten wnika w głąb włosa odbudowując zerwane mostki dwusiarczkowe, dzięki czemu włosy stają się miękkie, gładkie i zdrowe.

Sposób użycia: Zabieg przy użyciu Bond Perfector No.2 zazwyczaj wykonywany jest przy myjni fryzjerskiej. Kiedy proces koloryzacji fryzjerskiej zostanie zakończony, a włosy opłukane i osuszone ręcznikiem, nałóż na nie sporą ilość produktu. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, można wcześniej dokładnie nasączyć włosy rozcieńczoną formułą Olaplex. Pozostaw je, na co najmniej 5 minut, a następnie-bez spłukiwania-nałóż znaczną ilość produktu ( średnio 15ml) i przeczesz włosy grzebieniem. Pozostaw na włosach, co najmniej 10-20 minut. Dokładnie spłucz, a następnie umyj włosy szamponem i nałóż odżywkę.

Efekt: Bezpieczna koloryzacja bez obawy o zniszczenie włosów. Po zabiegu kosmyki stają się mocne, gładkie i pełne zdrowego blasku.

Marka Olaplex przedstawia oryginalną linię kosmetyków fryzjerskich, pozwalających uniknąć uszkodzeń włosów podczas koloryzacji. Za efekt odpowiada unikatowy skład chemiczny, który replikuje i odbudowuje uszkodzone wiązania dwusiarczkowe. Farbowanie włosów jeszcze nigdy nie było bezpieczniejsze! Założycielami marki Olaplex są Dr Eric Pressly i Dr Craig Hawker, czołowi światowi specjaliści w dziedzinie chemii materiałowej. Wspólnie wynaleźli składnik chemiczny, który bez użycia silikonów i olejów mineralnych regeneruje wiązania we włosach zerwane lub zniszczone podczas zabiegów chemicznych. Olaplex na trwałe zaistniał w przemyśle fryzjerskim. Z kosmetyków tej marki korzysta wiele salonów piękności, słynących ze stosowania wysokiej jakości preparatów oraz profesjonalnej obsługi. Rewolucja w kosmetykach do włosów, ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów, to właśnie Olaplex!

Płatność przed wysyłką

Pocztex Kurier Dostawa w 48 godziny (Liczone od momentu nadania paczki) 14,99 zł
InPost Paczkomaty 24/7 Dostawa w 24 godziny (Liczone od momentu nadania paczki) 15,99 zł
Pocztex Punkt Dostawa w 24 godzin (Liczone od momentu nadania przesyłki) 15,99 zł
UPS Dostawa w 24 godziny (Liczone od momentu nadania paczki) 16,49 zł - 49,50 zł
Waga zamówienia powyżej 100kg Wyliczenie indywidualne, po złożeniu zamówienia skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. 123,00 zł

Płatność przy odbiorze

Pocztex Kurier Pobranie Dostawa w 48 godziny (Liczone od momentu nadania paczki) 15,99 zł
UPS Pobranie Dostawa w 24 godziny (Liczone od momentu nadania paczki) 18,99 zł - 56,97 zł