Opis

Description

Eyeliner w pisaku z linii Maybelline Master Precise jest kosmetykiem, który jak żaden inny pomoże w uwydatnieniu oka wydobywając z niego błysk i piękno. Eyliner ten występuje w postaci wygodnego pisaka za pomocą, którego można nanieść precyzyjne kreski na powiece o dowolnej długości i grubości – wystarczy wypełnić środek wykonanego konturu. Tak zwane ,,kreski” są idealnym elementem zarówno codziennego jak i formalnego makijażu. Pisak leży w ręce bardzo wygodnie, przez co nawet niewprawiona osoba nie musi się bać o stworzenie nierównych linii.

  •          Podkreślenie oczu
  •          Wyrazisty kolor
  •          Wygoda w użytkowaniu
  •          Długotrwały wkład
  •          Trwałe kreski
  •          Piękne wykończenie

Eyeliner jest stworzony z bardzo dobrych materiałów dzięki czemu użytkownik ma pewność, że kreski na oczach nie rozmażą się w ciągu dnia.

Sposób użycia: Nałóż cienką warstwę eyelinera na wyznaczone miejsce na powierzchni powieki. Następnie poprowadź linię w wyznaczonym przez siebie kierunku i kształcie

Rezultat: Podkreślenie oczu i makijażu poprzez wyraziste kreski

Marka Maybelline New York to jeden z liderów na rynku kosmetycznym w USA. Od lat korzysta ona z bieżących trendów w świecie mody. Maybelline inspiruje się nowoczesnymi, pewnymi siebie kobietami. Jej celem jest podkreślenie naturalnego, kobiecego piękna. Zaawansowane, innowacyjne formuły produktów gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów do makijażu i lakierów do paznokci.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuKredki, konturówki i linery
DziałanieKoloryzujące

MAYBELLINE MASTER PRECISE Eyeliner w pisaku 001 Forest Brown

Wysyłka od 10,50 zł
Nowy

16,99 zł

inf zł za 1 szt.

Maybelline

0000064710

3600531047795

7

Inne produkty z tej kategorii: