WELLA SP HYDRATE Szampon 250ml + Odżywka 200ml + Maska 200ml

Wysyłka od 7,99 zł

116,25 zł

17,88 zł za 100 ml

Wella SP

0000039675

00023030

37

Opis

Description

Wella SP Hydrate Szampon nawilżający 250 ml

Szampon z serii Hydrate od Wella SP to idealny produkt dla suchych lub normalnych włosów wymagających dodatkowego nawilżenia.

Szampon oczyszcza włosy i sprawia, że stają się miękkie i pełne blasku. Dzięki specjalnej formule z zawartą w niej technologią Active Moisture Complexdoskonale nawilża włosy i tworzy na nich powłokę chroniącą przed późniejszą utratą wilgoci. 

Delikatna konsystencja nie obciąża włosów i ułatwia rozczesywanie. 

Aplikacja/Sposób użycia: 
Niewielką ilość produktu nanieść na mokre włosy i masować, aż do uzyskania piany. Następnie spłukać obficie wodą.

Wella SP Hydrate Odżywka nawilżająca 200 ml

Odżywka z serii Hydrate od Wella SP to idealny produkt dla suchych lub normalnych włosów wymagających dodatkowego nawilżenia.Odżywka wzmacnia włosy i sprawia, że stają się miękkie i pełne blasku. 

Dzięki specjalnej formule z zawartą w niej technologią Active Moisture Complex doskonale nawilża włosy i tworzy na nich powłokę chroniącą przed późniejszą utratą wilgoci. 

Delikatna konsystencja nie obciąża włosów i ułatwia rozczesywanie. 

Aplikacja/Sposób użycia: 
Niewielką ilość produktu nanieść na wilgotne włosy i masować, pozostawić na 5 min. Następnie spłukać obficie wodą.

Wella SP Hydrate Maska nawilżająca 200 ml

Maska z serii Hydrate od Wella SP to idealny produkt dla suchych lub normalnych włosów wymagających dodatkowego nawilżenia.

Maska intensywnie wzmacnia oraz nawilżą włosy i sprawia, że stają się miękkie i pełne blasku. 
Dzięki specjalnej formule z zawartą w niej technologią Active Moisture Complex doskonale nawilża włosy i tworzy na nich powłokę chroniącą przed późniejszą utratą wilgoci. Delikatna konsystencja nie obciąża włosów i ułatwia rozczesywanie. 

Maskę można wymieszać z ampułkami Infusion łącząc ich działanie i tworząc indywidualne kuracje doskonale dobrane do twoich potrzeb.

Aplikacja/Sposób użycia: 
Niewielką ilość produktu nanieść na wilgotne włosy i masować, pozostawić na 10 min. Następnie spłukać obficie wodą. Maskę (25 ml) połączyć z ampułką Infusion (5 ml) nanieść na mokre włosy i masować, pozostawić na 10 min. Następnie spłukać obficie wodą.

Wella Professionals to marka istniejąca od ponad 135 lat. Od początku specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do użytku profesjonalnego oraz domowego. Zaawanasowane technologie stosowane podczas produkcji ułatwiają aplikację kosmetyków i sprawiają, że pielęgnacja włosów staje się prosta, przyjemna i skuteczna.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuSzampony, Odżywki, Zestawy
Pojemność650ml
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówSuche
DziałanieNawilżające
SeriaHydrate

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: