Opis

Description

Dyfuzor Fox Smart jest kompatybilny z suszarką Fox Smart, ale również z każdą inną posiadającą ten sam typ mocowania. Został wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na działanie wysokich temperatur. Doskonale zwiększa objętość włosów, a także podkreśla naturalny skręt loków i fal. Dyfuzor nie plącze włosów i odbija je od nasady.

  • Dyfuzor do suszarki Fox Smart
  • Średnica 7,5 cm
  • Odbija włosy od nasady
  • Wykonany z wysokiej jakości materiału
  • Pomaga uformować bujne loki i fale
  • Ułatwia stylizację włosów
  • Nie plącze włosów

Dyfuzor doskonale sprawdzi się w suszeniu włosów cienkich i delikatnych lub skłonnych do wypadania. Dzięki niemu zyskasz doskonałą kontrolę nad fryzurą i zaoszczędzisz czas potrzebny na modelowanie pasm.

Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy zaaplikuj odpowiednio dobrany środek stylizujący. Następnie podziel włosy na dość szerokie pasma i układaj je po kolei w dyfuzorze. Zmieniaj temperaturę strumienia powietrza od zimnego do ciepłego, a także jego położenie – przykładaj na chwilę do głowy, przekręcaj go o 180˚, wykonuj min okrężne ruchy i koniecznie zmieniaj ułożenie włosów w dyfuzorze, od tego zależy rodzaj skrętu.

Efekt: Puszyste, uniesione i pięknie podkreślone loki i fale.

Polska firma Fox Professional dzięki współpracy z najlepszymi stylistami fryzur oraz poszukiwaniu nowych, lepszych rozwiązań osiągnęła sukces nie tylko w Polsce, ale i po za granicami kraju. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Ilość1 szt.

FOX Smart Dyfuzor do suszarki

Wysyłka od 10,50 zł

18,75 zł

18,75 zł za 1 szt.

Fox

0000047469

5904993467091

9

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: