Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Wydaj jeszcze 199,00 zł aby uzyskać darmową dostawę swojego zamówienia!
Wydaj jeszcze 199,00 zł aby uzyskać darmową dostawę swojego zamówienia!
Innowacyjna formuła mgiełki utrzymuje makijaż twarzy i oczu aż do 12 godzin. Spray posiada wyjątkową formułę, która zapobiega nieestetycznemu błyszczeniu się cery. To dzięki niemu Twój tusz do rzęs, podkład i inne elementy makijażu pozostaną w nienaruszonym stanie. Atomizer zapewnia komfortową i łatwą aplikację. Preparat nie tworzy plam i nie powoduje pogorszenia jakości makijażu.
Specjalne składniki aktywne mgiełki niwelują nadmierne świecenie się skóry, a specjalna formuła gwarantuje trwałość makijażu aż do 12 godzin.
Sposób użycia: Spryskać gotowy makijaż z odległości 20 – 30 cm. Chronić oczy.
Rezultat: Naturalne, matowe wykończenie makijażu. Mgiełka przedłuża trwałość makijażu.
Polecamy stosować z innymi kosmetykami marki Makeup Revolution.
Makeup Revolution to angielska marka, która zadebiutowała na początku 2014 roku. Niezwykle młoda, ale prężnie rozwijająca się, oferująca ogromną gamę różnorodnych kosmetyków do makijażu i ukochana przez wiele kobiet. W mig podbiła kosmetyczny rynek nie tylko w Anglii, ale też w Polsce i na całym świecie! Nic dziwnego, Makeup Revolution oferuje kobietom kosmetyki wysokiej jakości w naprawdę niskich cenach. W niezwykle bogatej ofercie znajdziemy mnóstwo cieni pojedynczych, jak i fantastycznie skomponowanych palet cieni, a także róże, zarówno pojedyncze, jak i w paletach, bronzery, rozświetlacze, pomadki, błyszczyki, podkłady, pudry i wiele innych ciekawych produktów. Kosmetyki umieszczono w eleganckich, minimalistycznych, czarnych opakowaniach. Większość z nich wyposażona jest w duże, wygodne lusterka, które ułatwiają wykonywanie makijażu poza domem.
Dla kogo | Dla niej |
Rodzaj produktu | Utrwalacze, Spraye |
Pojemność | 100ml |
Działanie | Matujące, Utrwalające |
Data dostępności: