L'OREAL PARIS False Lash Superstar X-Fiber Tusz do rzęs 2w1 2x6,5ml

Wysyłka od 7,99 zł

24,99 zł

192,23 zł za 100 ml

L`Oreal Paris

0000051547

3600523294985

895

Opis

Description

Tusz do rzęs L’Oreal Paris False Lash Superstar daje efekt sztucznych rzęs. Kosmetyki L’Oreal Paris ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu.

  • Ma dwustronną szczoteczkę
  • Pierwsza dla objętości XL
  • Druga dla ekstremalnej długości
  • Tusz w kolorze głębokiej czerni
  • Efekt pełnego i wyrazistego makijażu oczu

Pierwsza szczoteczka to pogrubiająca baza, który pozwala na dokładne rozprowadzenie tuszu na rzęsach i nadanie im pełnej objętości. Druga ma lekko wygięty kształt i drobne włókna, które spektakularnie wydłużają i unoszą rzęsy.

Sposób użycia: Najpierw zaleca się wytuszowanie rzęs szczoteczką pogrubiającą, a następnie wydłużającą. Mogą być one też stosowanie samodzielnie w zależności od pożądanego efektu.

Rezultat: Ekstremalnie pogrubione, wydłużone i uniesione rzęsy.

Polecamy skorzystanie z pozostałej oferty produktów do makijażu L’Oreal Paris, które pozwolą wykonać perfekcyjny codzienny make-up.

L’Oreal Paris to francuska marka kosmetyków do makijażu i pielęgnacji włosów obecna w blisko 120 krajach świata. Filozofia marki opiera się na różnorodności i multietniczności, dlatego wszystkie produkty tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów. Produkty L’Oreal Paris bazują na najnowszych technologiach, dzięki czemu utrzymują wysoki poziom jakości i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień.

Dane

Dane

Dla kogo Dla niej
Rodzaj produktu Tusze do rzęs
Pojemność 11 - 20 ml
Działanie Zwiększające objętość, Wydłużające
Seria False Lash

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: