Opis

Description

Rzęsy na pasku Ardell Lacies Black są polecane do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje. Rzęsy Ardell wyglądają naturalnie i są łatwe w zastosowaniu. Lacies Black to model polecany do oczu dużych i głęboko osadzonych.

  • Rzęsy są łatwe w aplikacji
  • Są bardzo lekkie
  • Mają niewidoczny pasek
  • Można je stosować wielokrotnie
  • Dają efekt grubych i gęstych rzęs

Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych ludzkich włosów. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z własnymi rzęsami. Zapewniają komfort noszenia. Model Lacies Black ma bardzo gęsto ułożone włoski – z każdego węzełka wychodzi kilka włosków, co daje efekt wachlarza rzęs.

Sposób użycia: Oczyścić powiekę i rzęsy. Przymierzyć czy sztuczne rzęsy pasują do naturalnej linii rzęs – jeśli nie, należy je przyciąć. Pasek pokryć cienką warstwą kleju. Odczekać 30 sekund aż klej osiądzie, po czym przykleić sztuczne rzęsy jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Delikatnie docisnąć je opuszkami palców.

Rezultat: Czarne, gęste, długie, grube i wyraziste rzęsy.

Do aplikacji rzęs zalecamy użyć jednego z klejów do rzęs Ardell.

Ardell to amerykańska marka kosmetyczna, której domeną są produkty do stylizacji oczu, w szczególności sztuczne rzęsy. Różnorodność dostępnych kształtów i rozmiarów rzęs pozwoli dobrać je do makijażu codziennego, jak również okazjonalnego. W ofercie znajdziemy także akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji i modelowania oprawy oczu oraz nowoczesne kleje do rzęs.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Ilość1 - 5 szt.
Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
SeriaNaturalne

ARDELL NATURAL LASHES Lacies Black Sztuczne rzęsy na pasku

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000039988

074764650221

0

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: