Opis

Description

Rzęsy na pasku Ardell 108 Demi Black są polecane do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje. Rzęsy Ardell wyglądają naturalnie i są łatwe w zastosowaniu. 108 Demi Black to jeden z najpopularniejszych modeli. Jest polecany do oczu małych, okrągłych i w kształcie migdała.

  • Rzęsy są łatwe w aplikacji
  • Są bardzo lekkie
  • Mają niewidoczny pasek
  • Można je stosować wielokrotnie
  • Dają efekt gęstych i długich rzęs

Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych ludzkich włosów. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z własnymi rzęsami. Zapewniają komfort noszenia. Model 108 Demi Black ma włoski różnej długości – krótsze w wewnętrznych kącikach, dłuższe w zewnętrznych.

Sposób użycia: Oczyścić powiekę i rzęsy. Przymierzyć czy sztuczne rzęsy pasują do naturalnej linii rzęs – jeśli nie, należy je przyciąć. Pasek pokryć cienką warstwą kleju. Odczekać 30 sekund aż klej osiądzie, po czym przykleić sztuczne rzęsy jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Delikatnie docisnąć je opuszkami palców.

Rezultat: Czarne, gęste, równomiernie rozłożone i naturalnie wyglądające rzęsy.

Do aplikacji rzęs zalecamy użyć jednego z klejów do rzęs Ardell.

Ardell to amerykańska marka kosmetyczna, której domeną są produkty do stylizacji oczu, w szczególności sztuczne rzęsy. Różnorodność dostępnych kształtów i rozmiarów rzęs pozwoli dobrać je do makijażu codziennego, jak również okazjonalnego. W ofercie znajdziemy także akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji i modelowania oprawy oczu oraz nowoczesne kleje do rzęs.

Dane

Dane

Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
SeriaNaturalne

ARDELL NATURAL LASHES 108 Demi Black Sztuczne rzęsy na pasku

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000039972

074764608109

0

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: