WELLA PROFESSIONALS EIMI Natural Volume Pianka utrwalająca zwiększająca objętość włosów 300ml

Wysyłka od 7,99 zł

41,50 zł

13,83 zł za 100 ml

Wella Professionals

0000020348

8005610532233

24

Opis

Description

Pianka do stosowania w codziennej stylizacji domowej lub profesjonalnej, odpowiednia dla każdego rodzaju włosów. Nie powoduje obciążania ani sklejania.

  • Naturalnie podtrzymuje fryzurę
  • Zwiększa objętość włosów
  • Nadaje jedwabistą miękkość
  • Utrwalenie na poziomie 2

Dzięki lekkiej, innowacyjnej konsystencji pianka jest łatwa i przyjemna podczas aplikacji, a także nie skleja włosów pozostawiając je lekkie i naturalne. Dodatkowo zawiera formułę ochronną zabezpieczającą przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji termicznej włosów.

Sposób użycia: Nałożyć piankę na wilgotne włosy i równomiernie rozprowadzić ją na całej ich długości. Następnie wysuszyć włosy przy pomocy szczotki modelującej lub dłoni.

Rezultat: Wygładzona, bujna i podtrzymana fryzura.

Poleca się łączenie pielęgnacji wraz z innymi produktami z linii EIMI, m. in. kremem stylizującym Grip Cream, wygładzającą bazą stylizującą Perfect Me.

Linia produktów EIMI znanej na całym świecie marki Wella Professionals została stworzona z myślą o profesjonalnej stylizacji włosów, której celem jest manifestacja własnej oryginalności w połączeniu z inspiracją najnowszymi globalnymi trendami. EIMI ma nie tylko modelować, ale także dodawać siły, kształtu i podkreślać indywidualny styl.

Dane

Dane

Dla kogo Unisex
Rodzaj produktu Pianki
Pojemność 201 - 300 ml
Rodzaj włosów Każdy rodzaj, Cienkie i delikatne
Działanie Stylizujące, Zwiększające objętość
Wykończenie Naturalne
Stopień utrwalenia Naturalny
Seria EIMI

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: