REFECTOCIL EYELASH CURL Zestaw podkręcający rzęsy

Wysyłka od 7,99 zł

167,99 zł

167,99 zł za 1 szt.

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Refectocil

0000049779

9003877900948

1

Opis

Description

Linia RefectoCil Eyelash Perm została stworzona do podkręcania rzęs. W składzie preparatów znajdują się kolagen i cysteina, które regenerują i zapewniają ochronę rzęsom.

Podkręcenie rzęs sprawia, że rzęsy są bardzo wyraziste oraz kobiece. Oczy są bardziej otwarte i wyglądają na większe. Zestaw sprawia, że rzęsy są miękkie. Łatwo się nakłada, choć wymaga pomocy drugiej osoby. Efekt podkręcenia rzęs utrzymuje się aż do 6 tygodni.

 • Odpowiedni również dla drobnych rzęs
 • Nie niszczy rzęs
 • Posiada klej odporny na działanie wody
 • Sprawia, że oczy są bardziej otwarte i większe
 • Zmiękcza rzęsy
 • Rzęsy są podkreślone do 6 tygodni
 • Prosta i szybka aplikacja
 • Wystarcza na 36 razy
 • Może być stosowany w salonach kosmetycznych lub w domu, przy pomocy drugiej osoby

Kolagen i cysteina, które zapewniają ochronę i podkręcenie rzęs.

Sposób stosowania:

 1. Najpierw należy usunąć ewentualne soczewki kontaktowe. Oczyścić okolice oczu z pozostałości makijażu. W celu uzyskania optymalnej przyczepności rolek do rzęs, usunąć całe sebum z powiek i rzęs przy pomocy Refectocil Saline Solution. Następnie osuszyć wacikiem kosmetycznym. Przed rozpoczęciem zabiegu krótko szczotkować rzęsy, aby je rozdzielić.
 2. Następnie należy wybrać odpowiedni rozmiar rolki (S,M, L lub XL)
 3. Usunąć samoprzylepną rolkę rzęs z folii. Nie dotykać klejącej części rolki. Zgiąć walec kilkakrotnie, aby uzyskać kształt taki jak krzywizna rzęs. Jeśli wałek jest zbyt długi i rozciąga się poza krawędź powieki można przyciąć nożyczkami. Od tej chwili osoba, której podkręca się rzęsy, nie może otwierać oczu. Wałek należy umieścić tuż przy nasadzie rzęs. Jeżeli został pasek między rzęsami a powieką, to trzeba spróbować po raz kolejny.
 4. Następnie nawinąć wszystkie rzęsy (dolne i górne) na wałek. Jeżeli rzęsy się wymykają, to należy je przykleić za pomocą preparatu znajdującego się w zestawie.
 5. Pokryć całą zewnętrzną stronę wałka preparatem dostępnym w zestawie. Odczekać 5-15 minut w zależności od podatności rzęs.
 6. Nałożyć hojnie preparat neutralizujący. Odczekać 5-10 minut w zależności od podatności rzęs.
 7. Delikatnie usunąć wałeczki. Uważać, aby nie uszkodzić oka, ani rzęs.

Rezultat: Rzęsy są podkręcone przez 6 tygodni, a spojrzenie bardziej wyraziste.

RefectoCil to wiodący producent kosmetyków do pielęgnacji rzęs i brwi. Wyróżnia się wyjątkową trwałością i jakością. RefectoCil jest obecny aż w 65 krajach od 70 lat. Produkty są dostępne aż w 10 kolorach i utrzymują się aż do 6 tygodni. W skład produktów wchodzą między innymi: henna do brwi, rzęs i brody, oraz sztuczne rzęsy.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuKuracje, Preparaty do trwałej, Zestawy
DziałaniePodkręcające

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: