WELLA PROFESSIONALS ILLUMINA Color Farba do włosów 60ml

Wysyłka od 7,99 zł

31,00 zł

1,29 zł za 100 ml
vedi tutto 37

Wella Professionals

0000050750

00012966

4169

Opis

Description

Farba Illumina Color to najnowszy produkt od Wella Professionals do permanentnej koloryzacji włosów.

Zapewnia do 100% pokrycia siwych włosów oraz idealnie rozświetlone włosy blond. Specjalnie opracowana technologia Micro Light imitująca naturalny połysk włosa, nie farbuje między łuskami włosa i gwarantuje, że włosy stają się pełne blasku i połysku. Dodatkowo farba nie reaguje ze związkami żelaza zawartymi we włóknie włosa.

Dzięki temu pigmenty nie wypłukują się nawet do 6 tygodni, a kolor pozostaje piękny i naturalny. Unikalna formuła zapewnia równomierne pokrycie całej powierzchni włosa, dzięki czemu kolor jest jednolity i idealnie położony.

Farby Illumina występują w 20 odcieniach od ciepłych do chłodnych blond. W rezultacie włosy mają o 20% mniej uszkodzeń włosa i nawet do 70% więcej odbicia światła. Niespotykany, piękny, głęboki i długotrwały kolor oraz zdrowe, silne włosy, pełne blasku to zalety stosowania farb Illumina.

Aplikacja/Sposób użycia:

Ton w ton lub przyciemnienie koloru:
Nałóż mieszankę na włosy od nasady aż po końce. Czas działania: Bez ciepła 30-40 min Z ciepłem* 15-25 min Jeśli zajdzie konieczność proszę przedłużyć czas działania o 5-10 min. 

Farbowanie u nasady, na długości i rozjaśnianie:
Na długości i końcówkach: Nałóż mieszankę tylko na długości włosów i na końcówkach. Pozostaw około 2 cm odstępu od skóry głowy. Czas działania: Bez ciepła: 20 min Z ciepłem*: 10 min U nasady: Nałóż mieszankę u nasady Czas działania: Bez ciepła: 30 - 40 min Z ciepłem*: 15 - 25 min *: Climazon

Wella Professionals to marka istniejąca od ponad 135 lat. Od początku specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do użytku profesjonalnego oraz domowego. Zaawanasowane technologie stosowane podczas produkcji ułatwiają aplikację kosmetyków i sprawiają, że pielęgnacja włosów staje się prosta, przyjemna i skuteczna.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemnośćdo 100 ml
SeriaIllumina

Opinie

Napisz opinię
WELLA PROFESSIONALS ILLUMINA Color Farba do włosów 60ml

WELLA PROFESSIONALS ILLUMINA Color Farba do włosów 60ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: