MEDISEPT MEDI-LINE Quatrodes One Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni 1000ml

Wysyłka od 7,99 zł

32,50 zł

3,25 zł za 100 ml

Medisept

0000061171

5907626633368

7

Opis

Description

Koncentrat Medi-line służy do mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Formuła Medi-line ma szerokie działanie mikrobójcze – zwalcza bakterie, prątki, grzyby i wirusy.

  • Dokładnie myje i dezynfekuje
  • Jest odpowiedni do różnych typów materiałów
  • Skutecznie redukuje ryzyko zakażenia
  • Ma delikatny, świeży zapach
  • Ma wysoce wydajną formułę
  • Nie odbarwia powierzchni

Preparat jest polecany szczególnie do dezynfekcji łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej, stołów operacyjnych. Może być także stosowany do materiałów obiciowych, wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej, aluminium, chromu i niklu.

Sposób użycia: Przygotować roztwór poprzez rozcieńczenie koncentratu wodą. Stężenie zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. Najniższe zalecane stężenie – 0,5% – uzyskuje się mieszając 5 ml produktu z 995 ml wody. Jego czas działania w warunkach czystych wynosi 15 minut. Powierzchnia po dezynfekcji nie wymaga zmycia wodą. Można stosować także poprzez zanurzenie w roztworze.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Termin ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktuKoncentraty
Pojemność601 - 1000 ml
SeriaMedi-Line

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: