Peelingi

Peeling to jeden z kluczowych elementów regularnej pielęgnacji twarzy. W trakcie zabiegu dochodzi do złuszczania martwego naskórka, w zależności od wariantu stosowanego preparatu oraz nasilenia wykonywanego zabiegu. Po zabiegu skóra jest bardziej gładka, oczyszczona i jędrna. Salonom kosmetycznym i klientom indywidualnym polecamy szeroki wybór p...

Peeling to jeden z kluczowych elementów regularnej pielęgnacji twarzy. W trakcie zabiegu dochodzi do złuszczania martwego naskórka, w zależności od wariantu stosowanego preparatu oraz nasilenia wykonywanego zabiegu. Po zabiegu skóra jest bardziej gładka, oczyszczona i jędrna. Salonom kosmetycznym i klientom indywidualnym polecamy szeroki wybór peelingów do twarzy marek znanych i cenionych na rynku kosmetycznym.

Wśród skutecznych kosmetyków do peelingu twarzy znaleźć można środki złuszczające, oczyszczające, nawilżające i upiększające od takich producentów jak Bielanda, Thalgo, BingoSpa czy Ziaja Pro. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przystępnych cenowo peelingów do twarzy.

Więcej