Kategorie

Catalog

Produkty marki Schwarzkopf Got2b

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kreatywna stylizacja ze Schwarzkopf got2b


Jeśli szukasz kosmetyków do kreatywnej stylizacji włosów, które pozwolą Ci tworzyć swobodne i szalone fryzury – got2b to idealna propozycja dla Ciebie! Marka została wprowadzona na rynek przez firmę Schwarzkopf w 2001 roku.


Od początku zachęca do wyrażania własnego, indywidualnego stylu poprzez wygląd, a szczególnie fryzurę. Produkty Schwarzkopf got2b są takie same jak ich odbiorcy – wyróżniają się autentycznością, a każdy z nich opowiada inną historię i podkreśla inny typ osobowości.


Marka sprawnie podąża za najnowszymi trendami, aby dostosowywać ofertę do tego, co nowe i modne w stylizacji włosów. Kosmetyki wyróżniają się kolorowymi opakowaniami, obok których trudno przejść obojętnie.


Skoncentrowane formuły i bardzo mocne działanie stylizujące sprawiają, że mają świetną wydajność i wystarczają na długi czas. Dodatkowo mają bardzo atrakcyjne ceny, co czyni je dostępnymi dosłownie dla każdego.


Wyjątkowe utrwalenie fryzury Schwarzkopf Got2b


Got2b to produkty do zadań specjalnych. Każdy z nich zapewnia mocny i wyrazisty efekt tworząc unikalną fryzurę. Włosy po zastosowaniu kosmetyku mają być gotowe na każde wyzwanie – różne czynniki atmosferyczne, wodę czy wielogodzinną imprezę.


Nic więc dziwnego, że jedną z najpopularniejszych linii w ofercie marki jest got2b Glued. Wyróżnia ją to, że zapewnia niesamowite utrwalenie fryzury, które utrzymuje się aż do następnego mycia włosów.


Produkty Glued są w stanie utrzymać stylizację w każdych warunkach – ich testy odbywały się nawet w tunelu aerodynamicznym! Do wyboru są różne formy i konsystencje kosmetyków: klej, lakier, wosk, żel, z których każdy zapewnia ekstremalnie mocne utrwalenie.


Mocna objętość i tekstura włosów Schwarzkopf Got2b


Ekstremalne utrwalenie to tylko jeden z efektów, jakie dają produkty got2b. W niektórych stylizacjach to nie trwałość, lecz kształt fryzury jest najważniejszy. Wyrazistą stylizację można osiągnąć przede wszystkim dzięki spektakularnemu dodaniu objętości lub mocnemu podkreśleniu tekstury włosów.


Do nadawania objętości najlepiej sprawdzają się pianki do włosów. Bestsellerem w ofercie Schwarzkopf got2b jest pianka Volumaniac, która dzięki lekkiej formie musu natychmiastowo pogrubia włosy i doskonale buduje ich objętość od nasady po same końce.


Z kolei do uniesienia pasm u nasady idealnie sprawdzi się puder Powder’ful, dzięki któremu fryzura zyska dodatkową teksturę i dobry chwyt. Dla miłośników plażowych fryzur najlepsza będzie pasta Beach Matt o wyrazistym, matowym wykończeniu. Pasta jest idealna do uzyskania surfer look i stworzenia pofalowanej, zmierzwionej fryzury.


Produkty got2b dla mężczyzn Schwarzkopf Got2b


Oczywiście wszystkie wspomniane powyżej produkty mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Kosmetyki got2b są uniwersalne i sprawdzają się do różnych długości włosów, jednak mają w ofercie także linię dedykowaną wyłącznie mężczyznom.


Phenomenal to seria inspirowana profesjonalnymi produktami barberskimi, jakie na co dzień stosuje się w salonach specjalizujących się w stylizacji męskich fryzur i zarostu. Znajdują się w niej kosmetyki do modelowania włosów i brody.