CND ScrubFresh Preparat oczyszczający płytkę paznokcia 222ml

Wysyłka od 7,99 zł

57,69 zł

25,99 zł za 100 ml

CND

0000058561

639370913353

6

Opis

Description

Preparat CND oczyszcza naturalną płytkę paznokcia przygotowując ją do stylizacji. Po użyciu preparatu CND manicure utrzymuje się dłużej, a paznokcie są zabezpieczone przed zmianami chorobowymi. Może być stosowany przy manicure hybrydowym, żelowym i akrylowym.

  • Oczyszcza i odkaża paznokcie
  • Odtłuszcza i wysusza je
  • Działa przeciwgrzybiczo
  • Zwiększa trwałość manicure
  • Poprawia przyczepność lakieru

Preparat usuwa z płytki paznokcia wszelkie tłuste substancje, dzięki czemu lakier skutecznie do niej przywiera. W efekcie lakier nie podnosi się ani nie odpryskuje.

Sposób użycia: Po wymodelowaniu płytek i usunięciu skórek odtłuścić paznokcie wacikiem bezpyłowym nasączonym preparatem ScrubFresh. Szczególną uwagę zwrócić na skórki i ścianki boczne. Następnie kontynuować stylizację nakładając bazę, dwie warstwy lakieru i top.

Rezultat: Oczyszczone, odtłuszczone, ochronione paznokcie gotowe do dalszej stylizacji.

Polecamy stosowanie pozostałych produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci CND ze względu na ich komplementarne działanie.

CND to globalna marka oferująca produkty i akcesoria do pielęgnacji paznokci. Firma dostarcza profesjonalne kosmetyki do dłoni i stóp do salonów kosmetycznych i spa. Oferuje także szkolenia i wsparcie dla swoich kontrahentów. CND współpracuje także z projektantami mody na całym świecie. Udowadnia, że stylizacja paznokci jest równie istotnym elementem wyglądu jak ubiór i makijaż.

Dane

Dane

Dla kogo Dla niej
Rodzaj produktu Odtłuszczacze
Pojemność 201 - 300 ml
Seria Scrubfresh

Inne produkty z tej kategorii: