Opis

Description

Baza do lakieru hybrydowego zapewnia trwały manicure utrzymujący się do 3 tygodni. Baza gwarantuje perfekcyjną przyczepność lakieru hybrydowego i chroni naturalną płytkę paznokcia. Baza jest prosta i wydajna w użyciu. Pozostawia na paznokciu lekką warstwę dyspersyjną.

  • Chroni naturalną płytkę paznokcia
  • Paznokcie stają się odporne na wszelkie uszkodzenia
  • Lakier nie odpryskuje i nie rysuje się
  • Zapewnia trwałość manicure do 21 dni
  • Zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego
  • Wydajna i prosta w użyciu

Unikalna receptura zapewnia trwałość manicure do 3 tygodni.

Sposób użycia: Należy zmatowić płytkę paznokcia za pomocą bloczka lub pilniczka. Zaleca się odtłuszczenie paznokci za pomocą Nail Cleaner Diamond Cosmetics przed nałożeniem bazy oraz po nałożeniu i utrwaleniu w lampie UV topu. Nałóż bazę na paznokcie, następnie utwardź za pomocą lampy UV. Czas utwardzania zależy od posiadanej lampy UV. Orientacyjne czasy dla lamp Diamond Cosmetics wynoszą: lampa UV 36 W – 2 min., lampa LED UV 8W – 30 s. Przy lampach innej mocy trzeba odpowiednio wydłużyć lub skrócić czas utwardzania.

Rezultat: Perfekcyjny manicure hybrydowy utrzymuje się przez okres trzech tygodni. Lakier nie odpryskuje i nie rysuje się. Jest odporny na uszkodzenia.

Semilac to polska marka stworzona przez firmę Diamond Cosmetics, która jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Stworzona z myślą o upiększaniu wyglądu dłoni zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo zabiegów kosmetycznych i dbałość o zachowanie dobrej kondycji ogólnej paznokci.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuBazy

SEMILAC BASE Baza do lakieru hybrydowego 7ml

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000023995

5901867976147

0

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: