Opis

Description

Podgrzewacz do wkładów woskowych do depilacji jest produktem bezpiecznym i łatwym w użyciu. Posiada krótki czas rozgrzewania wkładów. Ten model podgrzewacza idealnie sprawdza się w domowych warunkach a dzięki stylowemu wyglądowi i wysokiej jakości wykonaniu doskonale sprawdza się także w gabinetach kosmetycznych. Polecany do każdego typu skóry.

  • Wosk jest szybko rozgrzewany
  • Utrzymywany jest w stałej temperaturze
  • Idealny zarówno do warunków domowych, jak i gabinetów kosmetycznych
  • Polecany do każdego typu skóry
  • Bezpieczny i łatwy w użyciu
  • 20W

Dzięki swojej technologii wosk jest szybko rozgrzewany i utrzymywany w stałej temperaturze.

Sposób użycia: Włóż wosk roll-on Wax do podgrzewacza. Podłącz urządzenie do sieci. Odczekaj 20-25 minut. Rozprowadź warstwę wosku na skórze w kierunku wzrostu włosów. Nałóż pasek włókniny do depilacji. Usuń włosy w przeciwnym kierunku wzrostu. Usuń pozostałości wosku.

Rezultat: Regularne stosowanie wosku osłabia włosy i spowalnia ich odrastanie. Pozwala cieszyć się gładką skórą przez 4 tygodnie.

Zaleca się stosowanie podgrzewacza do wkładów woskowych wraz z innymi kosmetykami oraz akcesoriami do depilacji z serii Sibel epil’hair.

Depilacja ciała jest wymogiem współczesnego kanonu piękna i stanowi nieodłączny element zadbanego wyglądu. Sibel stworzyło szeroką gamę bezpiecznych oraz skutecznych kosmetyków i akcesoriów do depilacji. Produkty Sibel epil’hair zostały wytworzone z materiałów oraz składników najwyższej jakości, dzięki czemu mogą długo służyć przy częstym, codziennym używaniu w Twoim salonie.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Rodzaj produktuWoski
SeriaEpil'Hair

SIBEL EPIL'HAIR Podgrzewacz do wkładów woskowych

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

102,80 zł

102,80 zł za 1 szt.

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Sibel

0000048621

3584250025664

2

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: