Opis

Description

Spray termoochronny przeznaczony do systematycznej pielęgnacji każdego typu włosów, które mają skłonność do puszenia się. Odpowiedni także dla włosów narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

  • Wzmacnia i wspomaga prostowanie włosów
  • Niweluje problem puszenia
  • Chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury
  • Lekka formuła

Zawiera wodne wiązania kationowe (Cationic Hydration Interlink), które pozwalają utrzymać równowagę nawilżenia i odżywienia włosów i skóry głowy. Dodatkowo cząsteczki jedwabiu, które wnikają głęboko do wnętrza włosa zapewniają im siłę i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz nadają trwały blask i wygładzenie.

Sposób użycia: Rozpylić na suchych włosach, dbając o pokrycie ich na całej długości. Następnie przystąpić do stylizacji włosów.

Rezultat: Wzmocnione, wygładzone i pełne blasku włosy.

Poleca się łączenie pielęgnacji sprayem termoochronnym z innymi produktami z linii CHI Thermal System lub innej linii dostosowanej do indywidualnych potrzeb włosów.

CHI to marka należąca do koncernu Farouk Systems, który produkuje także znane w Polsce kosmetyki BioSilk. Nazwa firmy pochodzi od imienia założyciela – fryzjera Farouk’a Shami. CHI to profesjonalne produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz narzędzia do stylizacji. Markę wyróżnia innowacyjność. CHI to skrót od Cationic Hydration Interlink – jest to technologia zainspirowana odkryciami NASA zastosowana w narzędziach do stylizacji włosów CHI, która sprawia, że włosy pod wpływem jonów wydzielanych przed powłoki ceramiczne stają się miękkie i gładkie.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuSpraye
Pojemność237ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieWygładzające, Termoochronne
Seria44 Iron Guard

CHI 44 IRON GUARD Prostujący spray termoochronny 237ml

Wysyłka od 10,50 zł

31,99 zł

13,50 zł za 100 ml

CHI

0000004392

633911630617

121

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: