Kashōki by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci na piance, Łódka, 100/180

Wysyłka od 7,99 zł

3,51 zł

3,51 zł za 1 szt.

Tools For Beauty

0000065088

5903018916682

34

Zobacz także:

Opis

Description

Miękki pilnik do paznokci Kashōki o gradacji 100/180 jest wykonany z elastycznego tworzywa pokrytego gąbką. Zapewnia delikatny i bezpieczny nacisk na paznokcie podczas użytku. Idealny do codziennej pracy w salonie kosmetycznym lub do domowej pielęgnacji paznokci. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia się dużą trwałością.

Zalety pilnika:

  • Poręczny kształt łódki
  • Uniwersalna gradacja
  • Miękki rdzeń redukuje siłę nacisku na paznokieć
  • Elastyczny, dopasowuje się do kształtu paznokcia
  • Doskonały do modelowania płytki naturalnej
  • Pozwala na prace stylizacyjne na paznokciach utwardzanych

Pilnik o gradacji 100/180 służy do stylizacji paznokci naturalnych oraz utwardzanych. Strona średnioziarnista (100) jest odpowiednia do spiłowania warstwy żelowej lub akrylowej, natomiast strona drobnoziarnista (180) pozwala na bezpieczne modelowanie kształtu płytki naturalnej.

Jak używać:

Podczas modelowania płytki pilnik należy trzymać prostopadle do paznokcia. Najlepiej utrzymać jeden kierunek piłowania (np. od lewej do prawej strony). Uchroni to płytki przed rozdwajaniem się. Nie należy stosować pilnika na mokre paznokcie, gdyż płytki są wtedy giętkie i trudne do wyprofilowania.

Kashōki to luksusowa marka akcesoriów do makijażu, stylizacji włosów oraz paznokci zaprojektowana z troską o każdy szczegół  i zainspirowana egzotyczną, tajemniczą, pełną sprzeczności kulturą Azji. Geometryczne wzory, minimalistyczne formy i szlachetne materiały łączą się z przemyślaną w każdym detalu funkcją, ergonomią i technologią działania każdego elementu. Kashōki to kolekcja produktów kompletnych, których wielowymiarowa perfekcja zmienia spojrzenie na akcesoria do makijażu. W procesie produkcji wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości, jak miedź, drewno, włosie taklon i stal nierdzewna. 

 

Dane

Dane

Dla kogoUnisex
Ilość1 szt.
Rodzaj produktuPilniki
SeriaKashōki

Opinie

Napisz opinię
Kashōki by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci na piance, Łódka, 100/180

Kashōki by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci na piance, Łódka, 100/180

pilnik

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: