Opis

Description

Utleniacz w kremie przeznaczony do użytku podczas przeprowadzania zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania włosów. Odpowiedni do stosowania w warunkach profesjonalnych.

  • Dostępny w czterech stężeniach zależnie od pożądanego efektu
  • Niskie pH o wartości 2,5-3,5
  • Łatwy w zastosowaniu do farb i proszków do rozjaśniania
  • Stabilizowana, bezpieczna formuła
  • Umożliwia uzyskanie głębokiej i intensywnej koloryzacji

Procent stężenia stosowanego utleniacza powinien być uzależniony od planowanego efektu rozjaśnienia włosów. Oksydant o wartości 3% uwalnia ok. 10% tlenu rozjaśniając kolor włosów o 1 ton, natomiast kolejne stężenia rozjaśniają włosy kolejno o 2, 3 lub 4 tony.

Sposób użycia: Utleniacz w kremie oraz rozjaśniacz lub farbę marki CeCe of Sweden dokładnie rozmieszać w odpowiednich proporcjach do uzyskania jednolitej konsystencji. Mieszankę nanieść na całe włosy lub wybrane pasma przy pomocy pędzelka. Pozostawić na włosach zależnie od pożądanego efektu. Spłukać dokładnie ciepłą wodą, a następnie umyć je szamponem i odżywką oraz wystylizować wedle uznania.

Rezultat: Skuteczna, profesjonalna i trwała koloryzacja włosów.

Poleca się jednoczesne stosowanie do zabiegu rozjaśniania farb i rozjaśniaczy marki CeCe of Sweden, które dzięki zbliżonym właściwościom pozwolą uzyskać zadowalający, długotrwały efekt.

Marka kosmetyków szwedzkich CeCe of Sweden oferuje profesjonalne produkty fryzjerskie do pielęgnacji i stylizacji włosów. Zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji i starannie dobranych składników pochodzenia roślinnego gwarantuje skuteczną i bezpieczną pielęgnację.

Dane

Dane

Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność125ml
SeriaColor Creme

CECE OF SWEDEN Peroxide Cream Utleniacz w kremie 6% (20 vol.) 125ml

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

8,00 zł

6,40 zł za 100 ml

Cece of Sweden

0000021334

5907506520115

20

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: