Opis

Description

Nożyczki do strzyżenia to podstawowe narzędzie pracy fryzjera, a także główny atrybut z nim kojarzony. Dobre nożyczki muszą jednak spełniać kilka funkcji, aby dawały właściwy komfort pracy: muszą być wytrzymałe, wygodne w użytku oraz mieć trwałe ostrza. Produkty Jaguar stanowią odpowiedź na te potrzeby.

  • Rozmiar 5’’
  • Ergonomiczny kształt dostosowany do budowy dłoni i kciuka
  • Umożliwiają utrzymanie rozluźnionej pozycji dłoni
  • Satynowe wykończenie

Nożyczki Jaguar są wyjątkowo wytrzymałe dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, która sprawia, że bardzo długo utrzymują one swoją ostrość i solidność na tym samym, wysokim poziomie. Ponadto unikalne procedury szlifowania, skręcania, gięcia i obrabiania materiału bazowego powodują, że nożyczki dają ogromny komfort strzyżenia i doskonałą wygodę użytkowania przez stylistę.

Polecamy skorzystanie z pozostałych produktów znajdujących się w ofercie Jaguar, które nieporównywalnie ułatwią i zwiększą efektywność pracy fryzjerskiej.

Jaguar to istniejąca od ponad 80 lat firma produkująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, najbardziej znana z wysokiej jakości nożyczek do strzyżenia włosów. Przez ostatnie dekady działalności firma rozwijała swoją linię produkcyjną wzbogacając ofertę o innowacyjne technologie produkcji narzędzi fryzjerskich oraz poszerzając dystrybucję na zasięg globalny.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Rodzaj produktuNożyczki
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaErgo Pre Style

JAGUAR ERGO PRE STYLE Nożyczki do strzyżenia 5’’ 2250

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

146,90 zł

146,90 zł za 1 szt.

Brak produktu na stanie

Jaguar

0000040351

4030363101577

0

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: