AKASHI X-TREME CUT Grzebień wielofunkcyjny wąski 215mm 72039

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000042326

4260130311506

0

Opis

Description

Grzebień to jedno z podstawowych narzędzi fryzjerskich niezbędnych do wykonania prawidłowego strzyżenia i stylizacji włosów. Klasyczny układ z pokryciem ząbkami na całej długości pozwala na uniwersalne użytkowanie, a wysokiej jakości materiał- włókno węglowe- gwarantuje trwałość produktu.

  • Wąski rozstaw ząbków
  • Nie elektryzuje włosów
  • Odporny na temperaturę do 2200C
  • Odporny na działanie kwasów i organicznych rozpuszczalników
  • Sztywne, mocne ząbki
  • Wygodny do uchwycenia
  • Nie podrażnia skóry
  • Długość 215 mm

Włókno węglowe powstaje najczęściej w wyniku splotu wielu pojedynczych, wyjątkowo cienkich włókien organicznych pod względem chemicznym podobnych do grafitu. Pojedyncza nitka ma grubość 10 razy mniejszą niż ludzki włos, jednak w połączeniu tworzy materiał o niezwykłych właściwościach. Jest on bardzo wytrzymały, lekki i ma charakterystyczny, elegancki wygląd.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów marki Akashi, które ze względu na podobne właściwości nie tylko ułatwią profesjonalną stylizację włosów, lecz także dadzą przyjemność przeprowadzania zabiegu każdemu styliście.

X-TREME CUT GmbH & Co. KG to firma założona w 2004 roku przez Haiko Fredricha, której początki sięgają rodzinnie prowadzonego i zarządzanego przedsiębiorstwa. Dzięki temu powstała marka Akashi sygnująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, w szczególności nożyczki do strzyżenia. Łącząc wieloletnie doświadczenie założyciela i jego współpracowników z innowacyjnymi technikami produkcji narzędzi fryzjerskich Akashi zajmuje mocną pozycję na rynku.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuGrzebienie
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaX-Treme Cut

Opinie

Napisz opinię
AKASHI X-TREME CUT Grzebień wielofunkcyjny wąski 215mm 72039

AKASHI X-TREME CUT Grzebień wielofunkcyjny wąski 215mm 72039

Produkty powiązane