Opis

Description

Koncentrat Medi-line służy do dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych, rotacyjnych. Koncentrat Medi-line Viruton Extra jest odpowiedni do dezynfekcji manualnej i w myjkach ultradźwiękowych.

  • Ma wysokie właściwości myjące
  • Dokładnie usuwa zaschnięte zabrudzenia
  • Jest odpowiedni do różnych typów materiałów
  • Ma szerokie spektrum mikrobójcze
  • Ma wydajną formułę

Zawiera proteazę – enzym, który ma bardzo skuteczne działanie czyszczące, dzięki czemu usuwa nawet zaschnięte zabrudzenia. Koncentrat jest polecany do stosowania do stali szlachetnej, niklu, miedzi, aluminium, gumy, porcelany, szkła i tworzywa sztucznego.

Sposób użycia: Przygotować roztwór poprzez rozcieńczenie koncentratu wodą. Stężenie zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. Najniższe zalecane stężenie – 0,5% – uzyskuje się mieszając 5 ml produktu z 995 ml wody. Jego czas działania w warunkach wysokiego obciążenia organicznego wynosi 15 minut. Instrument zanurzyć w roztworze. Po dezynfekcji wypłukać go i wysuszyć.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczone, zdezynfekowane narzędzie gotowe do ponownego użycia.

Termin ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktuKoncentraty
Pojemność1000ml
SeriaMedi-Line

MEDISEPT MEDI-LINE Viruton Extra Koncentrat do dezynfekcji i mycia narzędzi 1000ml

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

75,45 zł

7,55 zł za 100 ml

Medisept

0000061172

5907626633382

8

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: