Opis

Description

Medi-line Velox Top AF to gotowy preparat na bazie alkoholu do dezynfekcji i mycia powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Formuła Medi-line ma szerokie działanie mikrobójcze – zwalcza bakterie, prątki, drożdżaki i wirusy.

  • Działa już w 30-60 s
  • Jest gotowy do użycia
  • Ma wysokie właściwości myjące
  • Ma wydajną formułę
  • Jest odpowiedni do różnych typów materiałów

Preparat jest polecany do szybkiej dezynfekcji łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej, stołów operacyjnych, nieinwazyjnego sprzętu operacyjnego, jak również do drobnych sprzętów i końcówek przed procesem sterylizacji.

Sposób użycia: Powierzchnię spryskać preparatem zachowując odległość 30 cm. Zadbać o całkowite pokrycie powierzchni. Odczekać 30-60 sekund w zależności od spektrum działania. Preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Termin ważności: 42 miesiące od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktuPłyn
Pojemność5000ml
SeriaMedi-Line

MEDISEPT MEDI-LINE Velox Top AF Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni 5000ml

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

109,99 zł

2,20 zł za 100 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Medisept

0000061166

5907626634099

1

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: