SIBEL EPIL'HAIR Podgrzewacz do wkładów woskowych

Wysyłka od 7,99 zł

101,99 zł

101,99 zł za 1 st.

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Sibel

0000048621

3584250025664

5

Opis

Description

Podgrzewacz do wkładów woskowych do depilacji jest produktem bezpiecznym i łatwym w użyciu. Posiada krótki czas rozgrzewania wkładów. Ten model podgrzewacza idealnie sprawdza się w domowych warunkach a dzięki stylowemu wyglądowi i wysokiej jakości wykonaniu doskonale sprawdza się także w gabinetach kosmetycznych. Polecany do każdego typu skóry.

  • Wosk jest szybko rozgrzewany
  • Utrzymywany jest w stałej temperaturze
  • Idealny zarówno do warunków domowych, jak i gabinetów kosmetycznych
  • Polecany do każdego typu skóry
  • Bezpieczny i łatwy w użyciu
  • 20W

Dzięki swojej technologii wosk jest szybko rozgrzewany i utrzymywany w stałej temperaturze.

Sposób użycia: Włóż wosk roll-on Wax do podgrzewacza. Podłącz urządzenie do sieci. Odczekaj 20-25 minut. Rozprowadź warstwę wosku na skórze w kierunku wzrostu włosów. Nałóż pasek włókniny do depilacji. Usuń włosy w przeciwnym kierunku wzrostu. Usuń pozostałości wosku.

Rezultat: Regularne stosowanie wosku osłabia włosy i spowalnia ich odrastanie. Pozwala cieszyć się gładką skórą przez 4 tygodnie.

Zaleca się stosowanie podgrzewacza do wkładów woskowych wraz z innymi kosmetykami oraz akcesoriami do depilacji z serii Sibel epil’hair.

Depilacja ciała jest wymogiem współczesnego kanonu piękna i stanowi nieodłączny element zadbanego wyglądu. Sibel stworzyło szeroką gamę bezpiecznych oraz skutecznych kosmetyków i akcesoriów do depilacji. Produkty Sibel epil’hair zostały wytworzone z materiałów oraz składników najwyższej jakości, dzięki czemu mogą długo służyć przy częstym, codziennym używaniu w Twoim salonie.

Dane

Dane

Ilość 1 szt.
Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Woski
Seria Epil'Hair

Opinie

Napisz opinię
SIBEL EPIL'HAIR Podgrzewacz do wkładów woskowych

SIBEL EPIL'HAIR Podgrzewacz do wkładów woskowych

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: