WAHL CLIPPER OIL Olejek do konserwacji maszynki 120ml

Wysyłka od 7,99 zł

27,99 zł

Wahl

0000047493

043917331003

28

Opis

Description

Olejek Wahl dzięki właściwościom smarującym zapobiega zacieraniu się ostrzy i przedłuża ich żywotność. Przeznaczony jest do konserwacji ostrzy wszystkich maszynek i trymerów do włosów. Nieodpowiednie smarowanie ostrzy powoduje ich nagrzewanie podczas pracy.

  • Pomaga na dłużej zachować powierzchnię tnącą ostrzy
  • Poprawia kondycję ostrzy
  • Idealny do konserwacji ostrzy
  • Przedłuża ich żywotność
  • Chłodzi ostrza

W celu uzyskania optymalnych rezultatów należy regularnie stosować zakraplając na zęby tnące, a także na powierzchnię cierną. Niesmarowane ostrza potrafią się zacierać i stawiają opór, powoduje to szybsze ich zużycie.

Sposób użycia: Nałóż na oczyszczone i zdezynfekowane ostrze 2-3 krople oliwki. Należy nakładać olejek na ostrze po każdym czyszczeniu, aby ostrze było prawidłowo natłuszczone.

Efekt: Odpowiednio zakonserwowane ostrza maszynki.

Marka Wahl została założona w 1919 roku przez Leo J. Wahl, który jako pierwszy wynalazł elektromagnetyczną maszynkę do strzyżenia włosów. Amerykańska firma słynie z precyzji i wykorzystania najnowocześniejszych technologii oraz materiałów wysokiej klasy. Dzięki ciągłej współpracy z profesjonalnymi stylistami, marka wciąż ulepsza swoje produkty i jest największym producentem maszynek do strzyżenia włosów.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuMaszynki i trymery
Pojemność101 - 200 ml

Opinie

Napisz opinię

WAHL CLIPPER OIL Olejek do konserwacji maszynki 120ml

WAHL CLIPPER OIL Olejek do konserwacji maszynki 120ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: