INDOLA INNOVA TEXTURE Moulding Gel Bardzo mocny żel do stylizacji 150ml

Wysyłka od 7,99 zł

31,39 zł

20,93 zł za 100 ml

Indola

0000057171

4045787387551

13

Opis

Description

Żel do stylizacji Indola służy do stylizacji każdego rodzaju i długości włosów. Ma bardzo mocną, nie klejącą się formułę. Formuła Indola jest także odporna na wodę.

  • Bardzo mocno utrwala włosy
  • Nie pozostawia na nich lepkiej warstwy
  • Nadaje włosom połysk
  • Jest wodoodporny
  • Łatwo się zmywa przy użyciu szamponu

Zawiera polimery stylizujące, które utrwalają włosy, jednak nie pozostawiają na nich widocznych śladów. D-Panthenol chroni włosy przed przesuszeniem i pogrubia pasma dla efektu większej objętości.

Sposób użycia: Żel aplikować na wilgotne lub suche włosy. Stylizować wedle uznania. Żel jest elastyczny zanim zaschnie, dzięki czemu można uformować pożądaną fryzurę.

Rezultat: Ekstremalnie utrwalona, wyrazista, lśniąca fryzura.

Rekomendujemy skorzystanie z oferty pozostałych produktów do stylizacji Indola, które ułatwią codzienne układanie włosów.

Indola to znana na rynku fryzjerskim marka produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Indola wyróżnia się indywidualizmem, innowacyjnością i chęcią inspirowania stylistów do pobudzania własnej kreatywności i eksperymentowania z fryzurami. Firma jest także świetnym partnerem biznesowym dla salonów fryzjerskich ze względu na bogaty system doradczo-szkoleniowy.

Dane

Dane

Dla kogo Unisex
Rodzaj produktu Żele
Pojemność 101 - 200 ml
Rodzaj włosów Każdy rodzaj
Działanie Modelujące, Stylizujące
Wykończenie Naturalne
Stopień utrwalenia Bardzo mocny
Seria Innova

Inne produkty z tej kategorii: