Opis

Description

Un Jardin Sur Le Toit to zapach unisex z kategorii aromatyczno-owocowej. Un Jardin Sur Le Toit to kompozycja inspirowana zapachami ogrodu. Dominują w niej nuty świeże, zielone i owocowe.

Subtelny, harmonijny, rześki.

Zapach otwiera słodka, owocowa mieszanka jabłka i gruszki przełamana wonią świeżej trawy. Później ujawnia się kwiatowy środek kompozycji połączony z nutami ziół. Bazę stanowi drzewny, przydymiony zielony aromat.

Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, trawa

Nuta serca: róża, magnolia, bazylia, rozmaryn

Nuta bazy: zielone nuty kompostu

Flakon zapachu ma ciepłe, jasnozielone elementy, które nawiązują do bujnej roślinności ogrodowej. Kompozycja inspirowana jest roślinnością wiszącego ogrodu znajdującego w centrum Paryża na dachu głównej siedziby marki Hermes.

Un Jardin Sur Le Toit to woda toaletowa – w odróżnieniu od wody perfumowanej jest lżejsza i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin – zawiera 5-10% olejków zapachowych.

Hermes to francuska marka, której początki sięgają XIX wieku. Historia firmy rozpoczęła się od produkcji elementów wyposażenia do jazdy konnej. Później w ofercie stopniowo pojawiały się akcesoria skórzane, m. in. torby i walizki, oraz zegarki i biżuteria. Pierwsze perfumy wprowadzono na rynek w latach 50. ubiegłego wieku. Hermes to synonim luksusu i wyrafinowania.

Dane

Dane

Dla kogoUnisex
Rodzaj produktuWody toaletowe
Nuty zapachoweOwocowe & słodkie, Świeże

HERMES Un Jardin Sur Le Toit woda toaletowa 30ml

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000053786

3346132400705

0